Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Sprawdziła się jego teoria?

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów i celebrytów. Realizuje się nie tylko w telewizji i na instagramie, ale też pisze felietony.

Jeśli chodzi o życie prywatne to niemal 58-letni Kuba Wojewódzki (urodził się 2 sierpnia 1963 r.) nadal jest kawalerem i na swoim koncie nie ma żadnego małżeństwa. Przez cztery lata był związany z aktorką Anną Muchą, a przez pięć z modelką Renatą Kaczoruk.

 

instagram.com/kuba_wojewodzki_official/; instagram.com/martyna.world/

 

Mimo to celebryta pokusił się o komentarz w sprawie zakończenia związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Przypomnijmy, że para po dłuższej znajomości, w październiku 2020 r. wzięła ślub [zdjęcia tutaj].

Jednak kilka dni temu pojawiły się informacje, że Przemek Kossakowski wyprowadził się z domu i miało to mieć miejsce w około trzy miesiące po ślubie. Po tych doniesieniach, Martyna wydała oświadczenie w tej sprawie [tutaj]. Głos zabrał też Przemek [tutaj]. Obydwoje potwierdzili fakt rozstania, nie podając jednak powodów.

 

Teraz na łamach “Polityki” do sprawy odniósł się Kuba Wojewódzki:

 

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd.

– napisał celebryta.

 

On sam jak widać, nie tylko nigdy nie miał żony, ale też nie planuje jej mieć.

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.