Dziś Kuba Wojewódzki otwiera swoją nową restaurację w Gdyni! Czego można się spodziewać?

Na początku tego roku Kuba Wojewódzki poinformował, że kończy się jego udział w gastronomicznym projekcie pod nazwą Niewinni Czarodzieje, który obejmował trzy restauracje.

Jednocześnie z końcem udziału w prowadzeniu tych lokali, Kuba Wojewódzki zapowiedział powstanie nowej restauracji w Gdyni. Wybór miasta nie jest wielkim zaskoczeniem, bowiem jakiś czas temu celebryta kupił sobie apartament właśnie w Gdyni i stąd zapewne pomysł na rozwinięcie biznesu w tym mieście.

 

kuba wojewódzki, "Niewinni Czarodzieje Trzy Zero" (nctrzyzero)
z Dawidem Kwidzińskim – https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

 

Do współpracy zaprosił Dawida Kwidzińskigo, który posiada popularną restaurację “Aleja 40” zlokalizowaną przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, a więc w pobliżu terenów rekreacyjnych (park, lodowisko, skate park) i na drodze prowadzącej do gdyńskiego bulwaru.

 

W restauracji “Aleja 40” jest szeroki wybór śniadań, można też zjeść burgery czy sałatki. Są też serwowane zupy i dania główne. Przykładowe ceny to:

 

  • Śniadanie Włoskie – Jaja sadzone, szynka dojrzewająca, salami picante, pesto bazyliowe, bruschetta, mozzarella, rukola, balsamico – 28 zł.
  • Owsianka – Mus mango, mleko, świeże owoce, orzechy ziemne – 21 zł.
  • Zupa dnia – 16 zł.
  • Pappardele z kaczką – Sos maślany, szałwia, świeże pomarańcze, grana padano – 39 zł.
  • Stek z antrykotu – Frytki, sałata z vinaigrette i warzywami, sos pieprzowy, sos aioli – 69 zł.*

 

Jeśli chodzi o nowy lokal Kuby Wojewódzkiego, to nosi on nazwę “Niewinni Czarodzieje Trzy Zero” (nctrzyzero) i znajduje się w Gdyńskim Centrum Filmowym przy Placu Grunwaldzkim w Gdyni. Lokal ma zatem bardzo dobrą lokalizację. Od bulwaru dzieli go kilkaset metrów, zaraz obok jest Teatr Muzyczny, blisko także jest do głównej ulicy miasta – Świętojańskiej.

 

kuba wojewódzki, "Niewinni Czarodzieje Trzy Zero" (nctrzyzero)
drinki w nctrzyzero – https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

 

Co będzie można zjeść i czego się napić u Kuby Wojewódzkiego? Jakie będą ceny i czego można się spodziewać?

Otóż celebryta najwyraźniej uznał, że żadne takie informacje nie są potrzebne jego klientom. Na instargarmie restauracji “Niewinni Czarodzieje Trzy Zero” znajduje się kilka postów dotyczących przygotowań do otwarcia. Nie ma jednak żadnych praktycznych informacji dla osób, które chciałby się wybrać do lokalu Kuby Wojewódzkiego. Działa także strona nctrzyzero.pl lecz jedyne, co na niej zamieszczono to logo restauracji.

 

tak wygląda strona nctrzyzero.pl (dostęp 24.07.2021 g. 16.30)

 

Pewne jedynie jest to, że restauracja “Niewinni Czarodzieje Trzy Zero” (nctrzyzero) zostanie otwarta dziś (tj. 24.07.2021) o godzinie 17. Nie będzie żadnej imprezy dla gwiazd i celebrytów, bo Kuba Wojewódzki zaprasza wszystkich chętnych:

 

No to zaczynamy
Zapraszamy wszystkich chętnych. Od jutra Od godziny 17
Nie obowiązują zaproszenia!
Nie obowiązuje rezerwacja!

– napisał wczoraj.

 

A dziś zapewniał:

 

Oprócz drinków, jedzenia, miłej atmosfery, dobrej muzyki i przyzwoitych cen oferujemy Wam także kontakt z wielką sztuką…
Zapraszamy DZIŚ od 17:00⚠️

 

Wpadajcie zatem i sami, zobaczcie, co czy jest to miejsce warte odwiedzenia!

 

https://www.instagram.com/p/CRqdGuZD2oQ/

 

*cyt. aleja40.pl

5 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.