Przemek Kossakowski zabrał głos w sprawie zerwania z Martyną Wojciechowską. Zobacz, jak się tłumaczy!

Przemek Kossakowski (42 l.) to dokumentalista i podróżnik. Gdy związał się z Martyną Wojciechowską, wydawało się, że jest to idealna para.

Wcześniej Przemek Kossakowski był już żonaty, jednak nie ujawniał szczegółów związku. Z Martyną poznali się około trzy lata temu, a ślub wzięli w 2020 roku jako świadomi i dojrzali ludzie.

 

Przemyslaw Kossakowski, martyna wojciechowska
https://www.instagram.com/przekossakowski/

 

Tymczasem kilka dni temu serwis Pudelek po informował o tym, że Przemek wyprowadził się od Martyny [więcej na ten temat tutaj]. Następnie potwierdziła to sama podróżniczka i przyznała, że dla niej było to wielkie zaskoczenie [zobacz tutaj].

W komentarzach pojawiły się głosy krytyki w kierunku Kossakowskiego i to raczej jego obciążano winą za zerwanie. Choć nikt poza Martyną Wojciechowską i Przemkiem nie zna faktycznych powodów rozstania.

 

Wczoraj wieczorem w końcu i Przemek Kossakowski zabrał głos w tej sprawie. Z jego wpisu wynika, że faktycznie to on podjął decyzję o tym, by zakończyć związek z podróżniczką:

 

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem.

 

A jak się tłumaczy?

 

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy.

– napisał.

 

Mimo wszystko, jest to dziwne, by po kilkuletniej znajomości brać ślub i niemal zaraz potem się wyprowadzać.

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.