Fani przerażeni wyglądem Przemka Kossakowskiego. Wygląda jak Robinson Cruzoe?

Przemek Kossakowski ostatnio przeżywa rewolucję za rewolucją. Teraz swoich fanów zaskoczył kolejną zmianą.

Najpierw Przemek Kossakowski wziął ślub z Martyną Wojciechowską. W trzy miesiące później ją porzucił. Z kolei w tym roku podróżnik poinformował, że przerywa swoją karierę w TV. Zamiast występować w programach telewizyjnych, kupił dom i stworzył tam ośrodek arteterapii dla osób niepełnosprawnych.

Teraz Kossakowski wybrał się na wakacje, lecz jego wygląd przeraził fanów.

 

 

Podróżnik zdecydował się na mniej popularną destynację, a mianowicie Albanię. Pisząc o albańskim mieście Gjirokastra napisał:

 

Miejsce, które już wkrótce stanie się kolejną zadbaną i wysterylizowaną, turystyczną perłą Bałkanów. Na szczęście dzisiaj można jeszcze znaleźć tu szorstką prawdę zapuszczonych zaułków i ukruszonych elewacji.

 

Jak więc widać Przemek szuka miejsc nie dotkniętych jeszcze komercją. Na takie też trafił na wybrzeżu:

 

Albańska riwiera po sezonie, czyli jak zostać wyłącznym użytkownikiem kilku kilometrów plaży, oraz kilku używanych bunkrów. 😀

– podsumował.

 

Fani jednak patrzyli na wygląd podróżnika. Wcześniej Kossakowski miał niewielki zarost. Teraz jego broda stała się długa i krzaczasta. Internauci twierdzili, że wygląda jak Robinson Cruzoe, czy jak Tom Hanks z filmu o rozbitku pt. “Cast Away”.

My jednak nie szukalibyśmy aż tak daleko. Naszym zdaniem Przemek przypomina teraz Aleksandra Dobę. Nawet mimikę mają podobną! 

Kossakowski w Albanii – https://www.instagram.com/przekossakowski/

 

Aleksander Doba – https://www.facebook.com/OloDoba