“Ale się narobiło znowu!” Piasek tłumaczy się z oburzającego komentarza na temat Martyny Wojciechowskiej!

Andrzej Piaseczny jako juror “Tańca z Gwiazdami” pozwala sobie na różne, czasem kontrowersyjne wypowiedzi i komentarze. I z być może jest to wpisane w formułę programu, w którym musi się “dziać”.

Jednak poniedziałkowa wypowiedź Piaska oburzyła wiele osób. Juror bowiem pozwolił sobie na bardzo nieelegancki komentarz dotyczący rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego [zobacz tutaj]. W swojej – pozornie żartobliwej – wypowiedzi dotknął bowiem prywatnych i bolesnych spraw.

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Po tych słowach, na profilu “Tańca z Gwiazdami” pojawiło się wiele wpisów, w których widzowie wprost domagali się usunięcia Piaska z programu. I być może właśnie tak zdecydowana reakcja skłoniła piosenkarza do opublikowania przeprosin.

 

Andrzej Piaseczny na instastory zamieścił, krótkie nagranie:

 

Ale się narobiło znowu!

– zaczyna Piasek, po czym przechodzi do przeprosin:

 

Chciałem powiedzieć, że Martynę Wojciechowską bardzo, bardzo lubię i szanuję. I jeśli ona sama, a nie… ratlerki, poczuła się w jakikolwiek sposób dotknięta tym, co powiedziałem wczoraj, serdecznie przepraszam.

 

Na koniec Andrzej Piaseczny przesłał Martynie buziaka i dodał emotkę z bukietem kwiatów. Przeprosiny przeprosinami, ale warto zauważyć, że nie uwzględnił w nich Przemka Kossakowskiego(!).

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.