Czy syn Krzysztofa Krawczyka ma talent? Zobacz, jak śpiewa Krzysztof Igor Krawczyk!

Krzysztof Krawczyk z małżeństwa Haliną Żytkowiak - wokalistką zespołów Tarpany, Amazonki, Trubadurzy - miał syna, Krzysztofa Igora Krawczyk. 

Krzysztof Igor Krawczyk ma obecnie 48 lat, a jego relacja z ojcem nie należała do najłatwiejszych. Ponoć syn cały czas miał żal, że Krawczyk Senior rozstał się z jego mamą.

Krzysztof Junior urodził się w Stanach Zjednoczonych. W 1985 roku Krawczyk z synem wrócili do Polski, Halina Żytkowiak została w USA i tam w 2011 roku zmarła na raka płuc.

 

Krzysztof Junior podczas występu - fot. youtube/StudioIntegracji

 

Krzysztof Igor Krawczyk zdolności muzyczne odziedziczył po obojgu rodzicach, bo jego mama także mogła pochwalić się pięknym głosem. W 1978 roku wydała płytę "Jestem tylko dziewczyną".

 

 

W latach 80' już w Polsce, Krzysztof Krawczyk - już z trzecią żoną Ewą oraz Juniorem mieli wypadek samochodowy. Wszyscy byli poturbowani, ale trwałe ślady pozostały właśnie u Krzysztofa Igora. Jak podaje NaTemat.pl:

 

Jego syn zaś oprócz złamanej ręki, nogi i szczęki miał uszkodzony pień mózgu, przez co do tej pory cierpi na powtarzające się ataki padaczki pourazowej.

 

Czy Krzysztof Igor Krawczyk ma talent? I jak śpiewa? Posłuchać go można na występach Studia Integracji - organizacji prowadzącej terapię przez sztukę:

 

Stowarzyszenie Studio Integracji powstało w roku 1997 z inicjatywy Krzysztofa Cwynara, piosenkarza, poety, kompozytora. (...) Organizujemy ogólnopolskie wydarzenia integracyjne, wspieramy, promujemy i opiekujemy się utalentowanymi artystami. Za pomocą sztuki rozwijamy twórcze pasje i umiejętności, pomagamy osobom niepełnosprawnym odzyskiwać wiarę we własne siły, uczymy integracji i AKCEPTACJI społecznej.

 

Poniżej dwie piosenki w wykonaniu Krzysztofa Igora Krawczyka: "Crazy little thing called love" oraz "Kołysanka dla Krzysia".

 

Zobacz też: Natalia Kukulska na stacji benzynowej zobaczyła coś, co wprawiło ją w osłupienie!

 

 

5 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.