Syn Krzysztofa Krawczyka mieszka w odrażających warunkach. Zobacz zdjęcia!

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka baczniejszą uwagę zwrócono na jego syna.

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Krzysztof Krawczyk Junior nie miał należytego miejsca w życiu swojego sławnego ojca?

 

fot. sceern/uwaga.tvn.pl

 

Sporo na ten temat powiedział Krzysztof Cwynar prowadzący Studio Integracji – organizację społeczną, w której osoby niepełnosprawne mogą się realizować twórczo. Cwynar jest nieformalnym opiekunem Krzysztofa Igora Krawczyka i już wcześniej apelował, że Junior jest w niebezpieczeństwie, bo żyje w fatalnych warunkach mieszkaniowych z rodziną swojego wuja [czytaj tutaj]

 

Teraz syn Krawczyka wraz z Krzysztofem Cwynar wzięli udział w programie UWAGA w TVN. Wyemitowano pierwszą część programu, gdzie pokazano pokój, w którym mieszka Junior.

 

fot. sceern/uwaga.tvn.pl

 

Panuje w nim ogromny bałagan. 

 

fot. sceern/uwaga.tvn.pl

 

Na podłodze stoją słoiki z moczem. Jak mówi Krzysztof Cwynar, Junior często nie może wejść do łazienki, gdy w domu trwa balanga.

 

fot. sceern/uwaga.tvn.pl

 

Pod nagraniem programu widzowie komentowali, że 47 lat to wiek, gdy nie powinno się liczyć na pomoc, tylko samemu wziąć do pracy, czy posprzątać pokój. Inni przypominali, że Krzysztof Igro cierpi na padaczkę, po wypadku który spowodował Krzysztof Krawczyk, Junior ma też orzeczenie o niepełnosprawności.

 

Program można zobaczyć tutaj.

 

Zobacz też: Doda o swoich rodzicach: “Jest mi tak przykro że nie mogłam zapewnić im…”

 

 

6 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.