Burza pod oświadczeniem adoptowanej “córki” Krzysztofa Krawczyka. “Nie wstyd wam dziewuszyska?”

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 r. a po jego śmierci wypłynęły frapujące informacje na temat losów jego rodziny.

Głównie chodzi o zagadkową relację z jego jedynym synem – Krzysztofem Igorem Krawczyk. Krzysztof Junior został niemal całkowicie odsunięty z życia swojego sławnego ojca. Tymczasem w mediach pojawiały się informacje o adoptowanych córkach Krzysztofa Krawczyka.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000638850375

 

Miały to być trzy dziewczynki córki siostry Ewy Krawczyk. Gwiazdor miał nie tylko zajmować się ich wychowaniem ale i wspierać materialnie.

 

Polecamy: Czy syn Krzysztofa Krawczyka ma talent? Zobacz, jak śpiewa Krzysztof Igor Krawczyk!

 

Obecnie w związku ze sprawą spadku i dziedziczenia po Krzysztofie Krawczyku z pewnością i adoptowane córki powinny coś otrzymać. Chcąc jednak wyjaśnić sytuację, najstarsza z nich postanowiła w końcu przyznać, że NIE były adoptowane przez gwiazdora.

 

Jako najstarsza córka Barbary Wojtal oświadczam, że ani ja ani żadna z moich sióstr nie jesteśmy, ani NIE BYŁYŚMY ADOPTOWANE przez Krzysztofa Krawczyka i Ewę Krawczyk.

– napisała Sylwia Urbańczyk.

 

https://www.facebook.com/sylwia.urbanczyk.9047

 

Część osób zrozumiała intencje kobiety i komentowała:

 

I bardzo dobrze, że panie wyprostowały temat adopcji 👍ale nie doczytani dalej, piszą swoje. Pozatem to sprawa dwóch osób,tych pań akurat nie!!

 

Sylwia,nie tłumacz się idiotom.Pozdrawiam serdecznie😘

 

Jednak większość internautów odniosła się do kuriozalnej sytuacji, gdy syn Krawczyka nie miał z nim relacji, natomiast – bądź co bądź – zupełnie obce dziewczynki funkcjonowały na prawach dzieci gwiazdora.

I tu nie przebierano w słowach – zarówno wobec “adoptowanych” jak i w kierunku Ewy Krawczyk.

Nie wstyd wam dziewuszyska ??
Dziecko biologiczne własne odrzucone a obce wychowywane. Oddajcie mu należną połowę i po sprawie. Wyjdziecie chociaż trochę z honorem.

 

Brak wstydu i honoru Pani Ewo.. I najnormalniej w świecie brak człowieczeństwa…. Przykre

 

Ja to tylko mam nadzieję, że wszystkie, razem z “Ewunią” pójdziecie z torbami i rolę się odwrócą, a to junior popłynie parostatkiem w piękny rejs za ten cały syf, który miał większość życia 🤗 trzymam mocno za to kciuki 🤗🤗🤗

 

Sylwia Urbańczyk nie odnosiła się do tych komentarzy.

 

Zobacz zdjęcia: Syn Krzysztofa Krawczyka mieszka w odrażających warunkach (FOTO)

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.