Promocja od Andrzeja Piasecznego. Zyskać można aż 5000 złotych!

Andrzej Piaseczny od około 20 lat posiada dom w Górach Świętokrzyskich, gdzie spędza znaczną część roku.

To tam wokalista ma szansę nie tylko oderwać się od zgiełku miasta, ale też oddawać choćby ogrodnictwu. Andrzej Piaseczny w przydomowym ogrodzie hoduje różne warzywa i owoce, niedawno też pokazał jak zciąga sok z brzozy, który to napój uchodzi za bardzo zdrowy.

 

jabłka prosto z drzewa – https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Wszystko to wpisuje się w ekologiczny styl życia, a w marcu 2021 r. Piasek pochwalił się nową inwestycją. Na swoim domu zamontował instalację fotowoltaiczną. Wtedy wokalista napisał:

 

Paliwa kopalne to przeszłość. Właśnie dlatego z pomocą @columbusenergy postawiłem kolejny krok na drodze do przyjaźni z Ziemią i wybrałem odnawialne źródła energii. Ile takich kroków jeszcze mnie czeka? Całkiem sporo. Cieszę się, że jestem na tej drodze.

Energia słońca to szczęście, które jest tak blisko!

 

W miesiąc po zamontowaniu instalacji, Andrzej Piaseczny jest bardzo zadowolony z tej decyzji:

 

Jedyne, nad czym teraz się zastanawiam, to czemu czekałem? No ale po prostu może na wszystko musi przyjść właściwy czas.

 

zachęca do zamontowania instalacji – https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Teraz wokalista (zapewne w ramach współpracy reklamowej) zachęca innych do takiego samego kroku. Razem z firmą zajmującą się fotowoltaiką przygotował promocję, w której zyskać można bon o wartości pięciu tysięcy złotych:

 

@Columbus Energy oferuje wszystkim, którzy zdecydują się na zakup instalacji z mojego polecenia do 30.04.2021 wyjątkową promocję. (…)

Zyskać można 5000 zł ☀

 

Link do oferty tutaj.

 

Dziś także w ramach swojej akcji “Pomocne Poniedziałki” Andrzej Piaseczny zwraca się z prośbą o swoich fanów o wpłaty na rzecz 15-letniego Piotrka chorego na białaczkę. Do końca zbiórki zostało tylko 11 dni, więc czasu jest niewiele. Link do zbiórki.

 

Zobacz też: Czy syn Krzysztofa Krawczyka ma talent? Zobacz, jak śpiewa Krzysztof Igor Krawczyk!

 

https://www.instagram.com/p/CMSMc29n02t/

 

https://www.instagram.com/p/CN4ZvORnQvY/