Nie uwierzysz co Barbara Kurdej-Szatan ZROBIŁA ze statuetkami Telekamer! Dla innych gwiazd to BULWERSUJĄCE… Zobacz zdjęcia!

Barbara Kurdej-Szatan zeszłej nocy otrzymała statuetkę Złotej Telekamery, co oznacza, że jest to największa nagroda, jaką może otrzymać w tym plebiscycie i ostatnia. Z jednej strony to ogromne wyróżnienie, z drugiej smutek, że nigdy już nic nie wygra w tym konkursie. Basia zabrała statuetkę do domu, gdzie postawiła je obok ubiegłorocznych…a co później się z nimi stało może niektórych oburzyć…

 

 

Okazuje się, że Barbara to nie tylko najlepsza polska aktorka, ale i genialna mama! Statuetki Telekamer nie tylko aktorce sprawiają mnóstwo radości, ale i jej córeczce, która bardzo się nimi opiekuje. Aktorka na swoim InstaStories zdradziła, że jej córeczka Hania w okresie Bożego Narodzenia przystraja je bombkami. Teraz wpadła na inny pomysł i ozdobiła trzy statuetki chusteczkami nawilżającymi. Barbara zdobyła 4 statuetki, ale jedną oddała na WOŚP. Inne gwiazdy traktują te statuetki prawie jak Oskary i nie wyobrażają sobie się nimi “bawić”.

 

 

Trzeba przyznać, że statuetki wyglądają bardzo elegancko! Basia to super mama i widać, że mimo nagród i popularności nadal została fajnym człowiekiem!

 

Zobacz dzieło jej córeczki:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *