Barbara Kurdej-Szatan całuje się z mężem, całuje się z córką, a na końcu mówi “A ch*j”! SZALONE WAKACJE trwają! Zobacz kolejne zdjęcia!

Szalone wakacje Barbary Kurdej-Szatan trwają, a co za tym idzie jest kolejna dawka zdjęć i filmówn na InstaStory. Tym razem aktorka z rodziną wybrała się do ZOO, gdzie najwięcej frajdy zapewne miała córka Basi i Rafała. Jednak InstaStory nie skończyło się tylko na zdjęciach i nagrań zwierzątek! Blondynka z Playa nie tylko opublikowała czułe kadry z mężem i Hanią, ale i troszeczkę poprzeklinała.

 

Córka państwa Szatan to ich oczko w głowie. Widać, że jest dla nich najważniejsza. Basia nie ma obaw przed pokazywaniem swojego dziecka w mediach. Tym razem uroczyła nas takimi kadrami:

 

 

Oczywiście pojawiły się też kadry szalonej Basi solo. Aktorka widać, ze z dala od szumu medialnego, a blisko szumu morza jest bardzo szczęśliwa:

 

 

Ferie – wakacje to też świetny moment, aby spędzić romantyczne chwile z ukochanym mężem:

 

 

To skąd w ustach aktorki tak mocne słowa, jak przekleństwo “chuj”?!

Otóż okazuje się, że Basia przebywała w miejscowości, którą się czyta “Ahuj”. Zrobiła sobie żarty, że jeżeli powiemy to słowo to warto mieć na uwadze, że na świecie to oznacza piękne miejsce przy plaży. Przecież Barbara to gwiazda, która nigdy nie kreowała swojego wizerunku na skandalu i nigdy nie popełniłaby takiego nietaktu!

 

Oto kadr ze wspomnianego filmiku:

 

żródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *