NOWY ŚWIĄTECZNY HIT? Barbara Kurdej-Szatan nagrała piosenkę z mężem i przyjaciółką! Nie zrobiła tego dla sławy… Zobacz wideo!

Już tkwimy w tym świątecznym klimacie – radio, telewizja, sklepy, wszędzie słychać “Last Christmas” i widać reniferki, aniołki, choinki. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadza nas sama Barbara Kurdej-Szatan, która ze swoim mężem i przyjaciółką nagrali “Śnieżny song”! Ta urocza piosenka jest częścią akcji “Artyści dla Onkologii” na rzecz chorej na raka 7 letniej Zuzi Krzak.

 

Piosenka jest niesamowicie radosna, a teledysk to kwintesencja świąt. Nie brakuje w nim śmiesznych kadrów, gdzie przyjaciółka Basi pośliznęła się na lodzie i ląduje na pupie. Są ujęcia na zewnątrz, gdzie możemy podziwiać świąteczne zabieganie. Widać, że przyjaciele świetnie bawili się przy nagrywaniu świątecznej piosenki. Jest to bardzo przyjemny obrazek, kiedy można zobaczyć szczęśliwych wśród prezentów wśród bożonarodzeniowej dekoracji.

 

Mamy nadzieję, że ta piosenka zwróci uwagę na potrzebującą Zuzię. Święta to idealny czas, aby sprawić prezent dzieciom, które nie marzą o zabawkach, ale o zdrowiu – najcenniejszemu darowi.

Zobacz:

źródło: youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *