2 października 2023
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wpuściła fotografa do SYPIALNI?! “…przed czy po stosunku”?! FANI OBURZENI ODWAŻNYM ZDJĘCIEM aktorki! ZOBACZ!

Basia Kurdej-Szatan to ulubienica publiczności. Nie ma się co dziwić – jest piękna, zabawna, sympatyczna i nie jest bohaterką skandali. Znaczy nie była bo jej ostatnie zdjęcie mocno podzieliło jej fanów. Basia jest uważana za”grzeczną” gwiazdę i zaskoczyła wszystkich odważnym kadrem z sypialni…

 

Aktorka naga leży na łóżku, jej pupę niezdarnie przykrywa ręcznik, a obok jej mąż jak “boss” siedzie  i czyta gazetę. Basia jest jak na nią mocno wymalowana i ma lekko rozczochrane włosy… Fani dopatrzyli się w tym erotycznej aluzji, “co się działo chwilę przed”. Wielu z nich swoje oburzenie wyraziło w komentarzach:

 

“Kochana bardzo Cie uwielbiam , ale mysle (moim skromnym zdaniem) ,ze tego typu sesja jest juz malo elegancka . Jestes piekna kobieta .Deceniana za caloksztalt …nie zmarnuj sobie tego.”

 

“Zdejmij te czerwone”.

 

“A wy byliście przed czy po stosunku 😘😘😘😘”.

 

“To juz Cie zwolnia z pisowskiej tv”.

 

“Z całą sympatią ale nie wpuszcza się fotoreporterów do sypialni. To źle wróży Państwa związkowi! Pzdr serdecznie 😘”.

 

“Kocham cię ale przegięcie trochę”.

 

“Tez myslalam ze to Brytney… trochę zbyt odważnie…”.

 

Zdjęcie pochodzi z sesji do “Vivy” dla której to para udzieliła wywiadu, czyli wpuściła fotografów do sypialni, ale nie swojej.

Oczywiście wśród tych negatywnych lub nieco obraźliwych komentarzy pojawiły się i te pełne zachwytu. Trzeba przyznać, że Basia jest bardzo przekonująca w tym zdjęciu, ma w sobie tyle seksapilu, erotyki i równocześnie delikatności, że dlatego wywołuje tyle sprzecznych emocji.

 

Nam podoba się, że aktorka nie zamyka się na jeden wizerunek, ale pokazuje różne swoje oblicza. W końcu jest aktorką i nie chciałaby być zatrudniana do jednej roli. Po takiej sesji może mieć szanse na dużo odważniejsze zlecenia. Pojawiły się też komentarze, że może następna będzie sesja w “Playboyu”- mogłoby być ciekawie!

 

Zobacz to gorące zdjęcie:

naga Basia Kurdej-Szatan

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz