Piękna BARBARA zapomniała na wakacje wziąć…PIERSI? Ten KOSTIUM podkreśla kompleksy KURDEJ-SZATAN? Zobacz zdjęcia z plaży! Rozczarowani?

Basia Kurdej-Szatan to piękna kobieta! Nawet bez makijażu wzbudza zachwyt mężczyzn i nie tylko. Przebywa na wakacjach, gdzie możemy podziwiać jej wdzięki w kusych strojach kąpielowych. Chociaż wzbudzała zachwyt w czarnym bikini – to ostatnie ujęcia w różowym kostiumie jednoczęściowym mogą co niektórych rozczarować.

 

Basia z pewnością jest posiadaczką naturalnego biustu. Kostium, który wybrała na pewno nie powiększa jej naturalnych walorów – głęboki dekolt też raczej nie działa na jej korzyść. Aktorka jest bardzo szczupła, więc to normalne, że skoro nie powiększała piersi, to i one zmniejszą się proporcjonalnie do całej sylwetki. Kostium bez żadnych “misieczek” i usztywnień zupełnie spłaszczył jej piersi. Ale mimo to i tak aktorka wygląda pięknie.

 

Brawo dla Basi za to, że jest naturalna i nie oszukuje rzeczywistości. Poza tym jest na wakacjach, gdzie ma czuć się swobodnie i widać, że taką zasadą się kieruje. Chociaż “Pamelą” to ona nie jest, to i tak zachwyca nas swoją urodą. Małe też jest piękne!

 

Zobacz zdjęcia Basi w różowym kostiumie:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *