Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż zobaczyli jak będą WYGLĄDAĆ za 30 lat! Aktorka nie potrafiła ukryć SZOKU i WZRUSZENIA! (foto)

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż zobaczyli jak będą WYGLĄDAĆ za 30 lat! Aktorka nie potrafiła ukryć SZOKU i WZRUSZENIA! (foto)

Barbara Kurdej-Szatan i je mąż Rafał byli gośćmi kolejnego odcinka  emitowanego w telewizji Polsat programu „The story of my life” („Historia naszego życia”). Produkcja okazała się strzałem w dziesiątkę i cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ludzie z zaciekawieniem oglądają, jak znani i sławni polscy celebryci, czy aktorzy będą wyglądać za 30 i 60 lat. Tym razem padło na znaną z reklam i serialu „M jak miłość” Barbarę Kurdej-Szatan.

 

 

Program ma za zadanie przybliżyć jak mniej więcej będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Jest to niezwykle emocjonujące i wzruszające. Wiele gwiazd nie potrafiło ukryć wzruszenia, podobnie było w przypadku sympatycznej aktorki i jej męża. Kurdej-Szatan przyznała, że metamorfoza była dla niej szokiem. Dzięki niezwykłej przemianie zrozumiała, że czas biegnie nieubłaganie i za jedyne 30 lat będzie wyglądać zupełnie inaczej niż teraz. Aktorka podsumowała, że było to dla niej, jak i jej męża Rafał bardzo dziwne uczucie.

 

 

Dzięki udziałowi w programu sympatyczna aktorka mogła zmierzyć się z ulotnością chwili i młodości. Było to dla niej bardzo piękne i wzruszające doznanie. Gwiazda uświadomiła sobie, że trzeba w pełni korzystać z życia i cieszyć się każdym kolejnym dniem.

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com