Rocznica śmierci Krawczyka. Ksiądz Turek ujawnia plany dotyczące Juniora!

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. Zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz ujawnił plany dotyczące tego dnia.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 r. Wcześniej chorował na koronawirusa, został jednak wypisany do domu. Tym samym śmierć kultowego piosenkarza była szokiem. Spodziewano się bowiem poprawy stanu zdrowia, a nie nagłej śmierci.

 

Po odejściu piosenkarza pojawił się ogromny żal, a jednocześnie światło dzienne ujrzał konflikt Krzysztofa Juniora (49 l.) z wdową po Krawczyku. Po pierwsze okazało się, że niepełnosprawny syn gwiazdora mieszka w bardzo trudnych warunkach [zobacz tutaj].

Następnie rozpoczęła się walka o spadek po Krawczyku. Ponoć we wcześniejszej wersji ostatniej woli, Junior miał otrzymać część majątki. W ostatniej jednak wersji testamentu został całkowicie pominięty. W związku z tym obecnie toczy się sprawa przed sądem w Łodzi.

 

I tak w rocznicę śmierci Krzysztofa Krawczyka, nad grobem zmarłego męża Ewa Krawczyk stanie oko w oko z Krzysztofem Juniorem. Zaprzyjaźniony z Krawczykami, ksiądz Piotr Turek, opowiedział, co będzie się działo 5 kwietnia na cmentarzu. 

 

https://www.facebook.com/igor.krawczyk.1420

 

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 15.00 na cmentarzu w Grotnikach:

 

Mszę poprowadzi biskup Antoni Długosz i już ma przygotowane piękne kazanie. Będę z nim koncelebrował tę uroczystą mszę*

 

Ale to nie wszystko, bo ksiądz Turek ma także plany dotyczące zażegnania konfliktu pomiędzy Ewą a Krzysztofem Igorem Krawczykiem:

 

Na pewno będziemy podejmowali próby pogodzenia Ewy z Juniorem. Cały czas przekonujemy, że niezgoda rujnuje, a zgoda buduje. Choć Ewa podkreśla, żeby osoby poboczne nie próbowały Juniora przeciw niej nastawiać. Natomiast kwestia zachowku dla Juniora jest zabezpieczona. Chodzi o to, żeby mu pomóc od serca, bo naprawdę jest chory*

 

Czy zwaśniona rodzina pogodzi się nad grobem Krawczyka?

 

*cyt. fakt.pl