Doda o swoich rodzicach: „Jest mi tak przykro że nie mogłam zapewnić im…”

Doda o swoich rodzicach: „Jest mi tak przykro że nie mogłam zapewnić im…”

W ostatnich tygodniach Doda wygrała dwa procesy sądowe.

W pierwszym udowodniła, że nie robiła sobie żadnych operacji plastycznych, jednak w trakcie sprawy Doda musiała być poddana nieprzyjemnym badaniom (Zobacz: Czułam się jak zwierzę). Druga sprawa dotyczyła niekorzystnego kredytu, na jaki została namówiona wokalistka.

 

z mamą – https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Te procesy prawdopodobnie przypomniały Dodzie o wielu innych potyczkach, jakie toczyła między innymi z mediami. Zamieściła więc refleksyjny wpis dotyczący jej rodziców, jest bowiem oczywiste, że i oni przeżywają wszystkie sprawy ich córki:

 

Jest Mi tak przykro że musieli przeżywać wszystkie moje upadki i porażki prywatne. Nie mogę sobie wybaczyć że przez moją sławę spadł na nich hejt i medialny lincz.Magazyny plotkarskie i telewizyjne robili sobie z ich prywatności cyrk.U mojej mamy skończyło się to choroba nowotworem z permanentnego stresu…🥺😢

– ujawniła Doda.

 

Część winy wokalistka bierze też na siebie:

 

Jest mi tak przykro że nie mogłam zapewnić im spokoju czasami rozrabiając za bardzo w show-biznesie za bardzo lub z hukiem kończąc relacje😩 Szanujcie i Kochajcie swoich rodziców💜🏆Modlę się i zrobię wszystko by zapewnić im medialny spokój i chronić ich na stare lata ( maja już ponad 70 lat) obojętnie KTO będzie mnie prowokował w przyszłości. Zapamiętajcie te słowa.

– zapewnia gwiazda.

 

Zobacz też: Monika Mrozowska pisze o rodzinie. „Patologia”, „Gościnna w kroku” – drwią internauci!