Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Piotr Baron zniknął z radiowej „Trójki”. Wiemy CO się stało!

W ostatnich latach z radiowej „Trójki”. Był to między innymi Marek Niedźwiecki, Wojciech Mann, Hirek Wrona czy Magda Jethon.

Piotr Baron pozostał w stacji, jednak i on ograniczył swoją aktywność. Wcześniej na zmianę z Markiem Niedźwieckim prowadził Listę Przebojów Programu III, jednak po próbie ocenzurowania programu i w efekcie odejścia „Niedźwiedzia”, również baron odmówił prowadzenia Listy.

 

W ostatnim czasie Piotr Baron miał tylko jedną audycję – w środowe popołudnia. Ostatni raz prowadził ją 18 maja 2022 r.

 

https://www.facebook.com/Trojka.PolskieRadio/

 

Od tego czasu w miejsce dziennikarza pojawili się inni prowadzący. Nie było jednak żadnej informacji na temat tego, by została zakończona współpraca z Piotrem Baronem. Władze III Programu Polskiego Radia potwierdziły, że dziennikarz nadal pracuje w stacji.

 

Co zatem stało się z Piotrem Baronem?

 

Z dziennikarzem skontaktował się serwis Wirtualne Media. Piotr Baron wyjaśnił, że powodem jego nieobecności są problemy ze zdrowiem:

 

Bardzo jestem wdzięczny, za zainteresowanie moimi losami. Zniknąłem z anteny czasowo, ze względów zdrowotnych. Nie będzie mnie do końca czerwca

– stwierdził lakonicznie.

 

Prawdopodobnie więc wkrótce dziennikarz wróci na antenę.

 

>>>Parada Równości. Szok, JAK wystylizowała się Małgorzata Rozenek!

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.