Makabryczna śmierć trójki RODZEŃSTWA! Dzieci UDUSIŁY się w (…), którą znalazły przed DOMEM!

Chwila nieuwagi ze strony opiekunów i tragedia gotowa. Tak w skrócie można opisać wypadek do jakiego doszło 13 stycznia w amerykańskim  miasteczku Live Oak na Florydzie. Trójka rodzeństwa w wieku od 4 do 6 lat wpadła na pomysł zabawy w niepodłączonej zamrażarce, na którą natknęli się tuż przed swoim domem. Dzieci weszły do środka i zamknęły drzwi od wewnątrz. Niestety kiedy chciały wyjść z powrotem drzwiczki zatrzasnęły się odcinając im dopływ powietrza.

 

 

 

 

Roztrzęsiona babcia, która opiekowała się swoimi wnuczkami przyznała później, że zostawiła dzieci tylko na chwilę, ponieważ chciała skorzystać z toalety. Kiedy wróciła po maluchach nie było już śladu. Zaniepokojona obudziła córkę, która spała po nocnej zmianie w pracy. Zaczęły się gorączkowe poszukiwania. Dopiero po kilkunastu minutach kobiety postanowiły sprawdzić zamrażarkę. Niestety na pomoc było już za późno.

 

 

Rodzeństwo było nieprzytomne i mimo reanimacji jaką przeprowadziły matka z córką, a następnie ekipa karetki pogotowania nie udało się ich uratować. Policjanci ustalają teraz jak doszło do tej wielkiej tragedii. Wiele wskazuje na to, że zamrażarka do, której weszły maluchy miała specjalny zatrzask, który nie pozwalał na jej otwieranie od wewnątrz, a zarazem uniemożliwiał on dopływ powietrza z zewnątrz.

 

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *