Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów. Wiemy, co się z nią stało!

Aleksandra Kwaśniewska do 2007 roku była reporterką w “Dzień Dobry TVN”.

Następnie przeszła do dwutygodnika “Viva”, gdzie przeprowadza wywiady, a w 2021 roku Aleksandra Kwaśniewska znów wróciła do telewizji. Tym razem jako jedna z prowadzących program “Miasto Kobiet”.

 

Wraz z pracą w TVN, Kwaśniewska stała się bardzo aktywna w social mediach. Nie tylko promowała prowadzony przez siebie program, ale też publikowała relacje czy zamieszczała posty sponsorowane.

Teraz jednak na niemal miesiąc znikła z social mediów!

 

https://www.instagram.com/aleksandraleksandrowna/

 

Wiele osób zastanawiało się, co stało się z Aleksandrą Kwaśniewską i czy u niej wszystko w porządku. W końcu w świecie mediów, bycie “off line” najczęściej oznacza kłopoty ze zdrowiem lub inne, poważne problemy.

 

Dziś jednak Aleksandra Kwaśniewska ujawniła powody swojej nieobecności i uspokoiła fanów. Swój wpis jak zwykle zbudowała z hasztagów:

 

#właśniesięzorientowałam #żeniedałamznakużycia #odWigilii #idomyślamsię #żenopoprostu #drżycieznerwów #orazusychacieztęsknoty #więcnajmocniejsorybardzo #lecztaksięskłada #żejestemaktualnie #zakopanąwśniegu #alpejskąHelgą #piszącąteksty #soplem #wsiąkłąwkrajobraz #dotegostopnia #żeuparciewykłócamsię #zkozicami #świstakami #idziurawymserem #ktotubyłpierwszy

 

Z wpisu wynika, że dziennikarka wyjechała w góry i pisze teksty. Można więc jej tylko pozazdrościć umiejętności odcięcia się od Internetu 🙂

 

>>>Turystka z torebeczką. Nagranie hitem sieci!

 

https://www.instagram.com/p/CY_81Jhs4Mq/