Złe wieści od Karoliny Pisarek. “Problem nie zniknął”.

Pod koniec sierpnia 2022 r. Karolina Pisarek – modelka, uczestniczka “Top Model” i “Tańca z Gwiazdami” – trafiła do szpitala. Powodem był bardzo silny ból głowy.

Początkowe diagnozy były bardzo niepokojące bo podejrzewano guza mózgu. Po kilku dniach Karolina Pisarek została wypisana ze szpitala, jednak jej udział w “Tańcu z Gwiazdami” stał pod znakiem zapytania [zobacz tutaj].

Później jednak celebrytka ujawniła, że ma powiększoną przysadkę mózgową i to właśnie było powodem silnego bólu. Jak się jednak okazało, to nie koniec problemów Karoliny.

 

https://www.instagram.com/karolina_pisarek/?hl=pl

 

Ostatecznie Pisarek – za zgodą lekarzy – zdecydowała się wrócić do programu. Przyznała jednak, że wykryto u niej także inne schorzenia.

 

o nie jest tak, że problem sobie zniknął od tak. Bardzo dużo osób zarzuca mi różne bzdury. Przy okazji dowiedziałam się jeszcze więcej rzeczy, bo prócz tego, że mam powiększoną przysadkę mózgową i torbiel na niej, to usłyszałam, że mam jeszcze przepuklinę międzykręgową między pierwszym, a drugim, drugim a trzecim, czwartym, a piątym kręgiem. Bardzo prawdopodobne, że to też mogło wywołać wiele bólu, bo miałam nacisk na rdzeń kręgowy. Więc różnych rzeczy się ostatnio o sobie dowiaduję. Jak widać stoję, jak widać żyję i nic mnie nie boli. Tego się trzymajmy.

– powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

 

Można się więc spodziewać, że po zakończeniu “Tańca z Gwiazdami” modelka na poważnie zajmie się swoim zdrowiem.