Zapłakana Sandra Kubicka. Wiemy CO się stało!

Sandra Kubicka to polska modelka i celebrytka. Urodziła się 22 stycznia 1995 roku, więc wkrótce skończy 28 lat.

Modelka odbierana jest jako osoba wesoła i pozytywna. W 2021 roku związała się z Aleksandrem Baronem, więc wydaje się, że układa jej się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Sandra Kubicka opublikowała jednak video, na którym pokazała widać serię nagrań, gdy płacze. Co się stało?

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

Video zostało stworzone z różnych filmików i na części z nich, modelka zalewa się łzami. Jak się okazuje, obserwowana przez 663 tysiące osób, Kubicka, już od wieku nastoletniego mierzy się z poważnym problemem psychicznym. Przyznała bowiem, że od lat ma ataki paniki:

 

…u mnie nie zawsze jest kolorowo. Z atakami paniki walczę od nastolatki, znam już swoje ciało doskonale na tyle ze wiem kiedy nadchodzą, jak sobie z nimi radzić, nauczyłam również bliskich co wtedy ze mną robić ale czasami sytuacje w życiu prywatnym i zawodowym nadają innego tempa i powodują że są one gorsze. Znajduje się na ziemi, bezsilna… Ja tez płacze, ja tez cierpię i tez walczę.

 

Modelka dała do zrozumienia, że chodzi na terapię, by walczyć z tą przypadłością. Napisała też, że takie ataki wywołują przede wszystkim negatywne emocje, często też kontakt z toksycznymi osobami:

 

Dziś z perspektywy czasu i doświadczeń unikam ludzi i sytuacji które zagłuszają mój spokój. Puszczam wolno relacje które mi nie służą. Często walczę z tymi którzy próbują mnie skrzywdzić bo taki mam charakter by się nie poddawać ale jednak wiem ze lepiej jest po prostu odpuścić. Walka z wiatrakami. Nie jestem nadczłowiekiem, jestem taka jak Wy.

– zapewniała.

 

Pod nagraniem Sandry Kubickiej pojawiło się wiele wpisów od osób, które również cierpią na ataki paniki. Inni dziękowali też celebrytce za to, że odważyła się napisać o tym problemie i przełamać tabu dotyczące problemów psychicznych.

 

 

https://www.instagram.com/p/CmOIFfQIZfU/