(VIDEO) Żołnierz nagrał piosenkę o sytuacji na granicy. Wystąpi na koncercie “Murem za polskim mundurem”.

Żołnierz 5. Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie nagrał piosenkę, w której opowiada o swojej codziennej służbie na granicy.

Posługujący się pseudonimem VitoWS będzie gościem specjalnym koncertu “Murem za polskim mundurem”. To wydarzenie jest wspólną inicjatywą Telewizji Polskiej i Ministerstwa Obrony Narodowej i ma na celu wesprzeć moralnie funkcjonariuszy przebywających na polsko-białoruskiej granicy. 

 

Jak informuje Centrum Informacji TVP koncert odbędzie się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.

 

Dla polskich służb mundurowych wystąpią: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski oraz Elwira Mejk z Trubadurami.

Na scenie w Mińsku Mazowieckim widzowie zobaczą również gwiazdy formatu światowego: Oceana, Loona, Las Ketchup, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega.

 

screen youtube/ vitows83

 

Obok nich pojawi się mundurowy pod pseudonimem pseudonimem VitoWS. W swojej piosence, która także nosi tytuł  “Murem za polskim mundurem”, w refrenie słyszymy:

 

Przyjechało tutaj wojsko

kochamy Cię Polsko

Będziemy Cię bronić, to mur!

 

Przyjechała tutaj armia

każdy z nas ogarnia

byście mogli zasnąć w domu.

Zostawiliśmy rodziny 

tęsknią mocno dzieci.

Ale tu jesteśmy, razem!

 

Rapowana piosenka, nawet jeśli są pewne niedoskonałości, to chwyta za serce:

 

Shalom żołnierzu. Dziękuje za ochronę granic Tobie i reszcie. Zostańcie bezpieczni i bezpiecznie wracajcie do swoich rodzin.

 

To właśnie nasze wojsko. Rozsyłam do wszystkich znajomych by posłuchali i się wsłuchali. Szacunek.. Wytrwałości i jak najszybciej byście byli wśród swoich bliskich

 

Bardzo dobre. Fajnie że tacy żołnierze zaczynają przeważać w naszym wojsku.

– pisali internauci w komentarzach.

 

>>>Gwiazda disco polo pokazała syna. Mocne słowa na temat służby na granicy!

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.