Gwiazda disco polo pokazała syna. Mocne słowa na temat służby na granicy!

Elwira Mejk to gwiazda disco polo, założycielka i wokalistka zespołu MEJK znanego z takich hitów jak “Tańczę z nim do rana” czy “Graj dla mnie”.

Gwiazda disco polo zabrała głos w sprawie służby żołnierzy i pograniczników na granicy polsko-białoruskiej. Prawdopodobnie Elwira Mejk swoim wpisem odniosła się też do obraźliwego posta Barbary Kurdej-Szatan.

 

https://www.instagram.com/elwiramejk/

 

Zaznaczyła bowiem, że:

 

Również mnie poruszają zniesławiające wpisy nt służb granicznych. Milczałam, teraz powiem.

 

Syn Elwiry Mejk, Filip jest żołnierzem pełniącym służbę właśnie na granicy. Z pewnością zatem gwiazda disco polo z pierwszej ręki zna relację z sytuacji, jaka tam panuje. Pokazała zdjęcie syna i napisała:

 

Ten żołnierz, to mój syn Filip. Bóg, honor, ojczyzna. Przysięgał bronić granic RP. Granic, niezależnie przez kogo atakowanych. Od września, z kilkudniowymi przerwami, kiedy wraca do domu, jest na granicy z Białorusią.
Widzi i słyszy, co na granicy się dzieje, na bieżąco. Mając ludzkie uczucia, zachowuje powsciagliwość żołnierza, który jest na służbie. Obowiązuje go tajemnica państwowa.

 

https://www.instagram.com/elwiramejk/

 

Swój wpis zakończyła słowami:

 

Mój syn, tak jak tysiące jego kolegów, w nocy, czy w dzień, dzielnie pełni wartę. Broni granic naszego kraju. Nie pozwólmy innym pluć na mundur !

Żołnierze – jestem z Was dumna !
Matka jednego z Was.

 

Internauci docenili szczerość wokalistki, a także bardzo wyważoną formę, w jakiej wyraziła swoje zdanie. Pod tym postem pojawiło się wiele słów wsparcia i wyrazy szacunku dla Elwiry Mejk i jej syna.

 

>>>#MuremZaPolskimMundurem i #HoldTheLinePoland. Internauci wspierają służby broniące granicy!

 

https://www.instagram.com/p/CWIbmkpMj3H/

 

8 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.