Oburzenie po decyzji Alicji Majewskiej. Wystąpi na koncercie dla…!

Alicja Majewska (73 l.) to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki. Jej najbardziej znane przebije to “Odkryjemy miłość nieznaną”, “być kobietą” czy “Jeszcze się tam żagiel bieli”.

Wydawało się więc, że nic nie zmieni sympatii fanów do piosenkarki. Tymczasem Alicja Majewska zdecydowała się wziąć udział w wydarzeniu, które wzbudza wielkie kontrowersje.

 

https://www.facebook.com/AlicjaMajewskaOficjalny

 

W sieci zawrzało i na Twitterze czytamy:

 

Tylko Majewską kojarzę. Reszta to co to jest ?
PS. Ale ,że Alicja Majewska daje sobie, by ją to gówno michnikowskie promowało to się nie spodziewałem !

 

Nóż w kieszeni się otwiera. Ale najbardziej jestem zaskoczona, że w tym gronie jest Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. To już nawet nie jest totalna opozycja tylko totalna ignorancja.

 

Czyli te same osoby, co zawsze, gdy idzie o jakikolwiek protest przeciwko rządowi. Przykre, że wpisała się w to Pani Alicja Majewska.

 

Jak się okazuje, gwiazda zdecydowała się na udział w wydarzeniu mającym na celu zbiórkę funduszy na rzecz uchodźców.

 

https://www.facebook.com/events/2849594958615688/

 

“Chopin też był uchodźcą – koncert na rzecz osób w kryzysie uchodźczym na granicy polsko-białoruskiej”

 

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 16 listopada 2021 r. o godz. 18.00 w Nowym Świecie Muzyki w w Warszawie (ul. Nowy Świat 63).

 

‘Chopin też był uchodźcą’ jest spotkaniem słowno-muzycznym wspierającym osoby w kryzysie uchodźczym na granicy polsko-białoruskiej. Chcemy opowiedzieć historię znajdujących się tam ludzi poprzez relacje naocznych świadków uzupełnione utworami literackimi i muzycznymi.

– czytamy na profilu wydarzenia.

 

Poza Alicją Majewską wystąpić ma Stanisław Soyka, Danuta Stenka, Maja Komorowska, Zbigniew Hołdys czy Aga Zaryan.

Oburzenie internautów wzbudziło to, że Majewska bierze udział w wydarzeniu promowanym przez Gazetę Wyborczą i w podtekście jest spotkaniem przeciwników rządowej polityki na granicy. Łatwo się jednak domyślić, że wokalistka mogła się zdecydować na udział z uwagi na chęć niesienia pomocy potrzebującym.

 

>>>Kurdej-Szatan uderzyła w Straż Graniczną. Zobacz odpowiedź funkcjonariuszy!