CIEMNA STRONA SŁAWY… KWIATKOWSKI traci przyjaciół? Nie mogą już znieść takich SYTUACJI?! Zobacz szczere wyznanie muzyka! (wideo)

Dawid Kwiatkowski zyskał popularność jako idol nastolatek. Jego pozycja w show biznesie była na tyle istotna, że został jurorem w “The Voice Kids”, dzięki czemu grono jego fanów poszerzyło się zarówno o młodszych odbiorców, jak i ich rodziców. Kwiatkowski jest teraz na szczycie, ale jak to zwykle bywa nie wszystkim się to podoba.

 

 

Dziennikarka zapytała go, czego mogłaby mu życzyć, a on bez wahania stwierdził, ze nie chce być samotny. Mówił o szczęściu jakie go spotyka i o sukcesie singla, który jest bardzo często puszczany przez najpopularniejsze rozgłośnie radiowe. Dawid ma chyba najlepszy moment w karierze. Jednak nie wszyscy chcą w kółko słuchać jego piosenek. Na pytanie dotyczące właśnie najnowszej piosenki odpowiedział tak:

 

 

“Moi znajomi wysyłają mi zdjęcia, że “serio, Dawid?! Szósty raz Cię słyszę w radiu”. Ja myślę: Was to męczy, mnie to cieszy”.

 

 

Domyślamy się, że jego przyjaciele żartują z tej sytuacji i cieszą się jego sukcesem, ale na pewno jest to trochę męczące. Zapewne wyjście z Dawidem nie jest miłym kameralnym spotkaniem, bo zawsze może ich spotkać jakiś fan.

 

 

Bez wątpienia Dawid wykorzystuje swoje 5 minut, które dał mu program i praca jurora. Okazuje się, że widzowie bardzo polubili sympatycznego muzyka, więc możliwe, ze tak szybko jego gwiazda nie zgaśnie. Znajomi muszą uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość.

 

 

Oto krótka rozmowa z Kwiatkowskim:

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *