Marcin MILLER nagrał piosenkę, która ma być PAMIĄTKĄ ŚLUBNĄ dla JEGO SYNA! W ten wyjątkowy sposób sprawił NOWOŻEŃCOM niezapomniany PREZENT! (wideo)

Niezwykle piękny prezent ślubny podarował swojemu synowi Marcin Miller lider i wokalista zespołu Boys. Piosenkarz disco polo dał się na mówić na projekt, w którym zaśpiewał piosenkę “Chcę być przy Tobie”. Utwór napisany wspólnie z Adamem Konkolem, gitarzystą i liderem grupy “Łzy” to forma podziękowania dla syna i synowej, a zarazem ślubny “podarek” na nową drogę życia młodej pary.

 

 

Miller jak sam wspomniał początkowo dość sceptycznie podszedł do tego pomysłu, ale ostatecznie dał się przekonać, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Artysta zamieścił wpis, w którym dziękuje Konkolowi za to, że namówił go do pracy nad wspólnym dziełem, jak i za sam piękny utwór. Konkol to prywatnie mąż znanej wszystkim Paulli (Pauliny Ignasiak) i to właśnie on stał za jej wszystkimi sukcesami.

 

 

 

W pracę nad teledyskiem do utworu zaangażowała się również para młoda. Alan i jego świeżo upieczona żona Magda pomogli przy realizacji klipu biorąc w nim udział. Sławny tata jest dumny z najstarszego syna i synowej. Miller podkreślił że “dzieci spisały się na medal”, a melancholijna piosenka i niezwykle ciepły teledysk niech będą dla nich miłą i niezapomnianą pamiątką ślubną.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *