Dramat w Gdyni. Rajd Mikołajów zakończył się wypadkiem! (VIDEO)

Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe każdego roku organizuje rajd Mikołajów. Zmotoryzowani “święci” przejeżdżają przez Trójmiasto a na mecie organizowana jest zbiórka pieniędzy na cel charytatywny.

Fundusze zebrane podczas tegorocznego rajdu Mikołajów miały posłużyć na sfinansowanie posiłków dla podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych a także zakup prezentów dla dzieci z domów dziecka. Niestety tuż przed finałem rajdu, doszło do wypadku.

 

https://www.facebook.com/gdynia.112/

 

Motocykliści jechali główną ulicą Gdyni tj. Świętojańską, a następnie skręcali na Skwer Kościuszki. To tam doszło do wypadku. Podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni powiedziała:

 

Pomiędzy godziną 12.10 a 12.15 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu pieszej. Do wypadku doszło, gdy parada poruszała się ulicą Świętojańską w kierunku skweru Kościuszki. W pewnym momencie dwa motocykle prawdopodobnie otarły się o siebie i zachwiały. Jednemu motocykliście udało się odbić, drugi wjechał w tłum i potrącił kobietę*

 

Poszkodowana osoba to 42-letnia kobieta. Ranna została przetransportowana do szpitala.

Jak podano około godziny temu, życiu rannej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Przekazała też podziękowania dla osób, które udzieliły jej pomocy na miejscu, a także personelowi SOR Szpitala miejskiego w Gdyni.

 

>>>(VIDEO) Żołnierz nagrał piosenkę o sytuacji na granicy. Wystąpi na koncercie “Murem za polskim mundurem”.

 

https://www.facebook.com/1167453780023349/videos/577248596702379

 

https://www.facebook.com/gdynia.112/posts/4070066426428722

 

*cyt. fakt.pl