Marcelina Zawadzka ma nową pracę. Zatrudnił ją Polsat!

Marcelina Zawadzka ma nową pracę. Zatrudnił ją Polsat!

Miss Polonia 2011 od 2013 roku pracuje jako prezenterka telewizyjna. Marcelina Zawadzka prowadziła między innymi program „Lajk!”, „Bake off – ale ciacho” oraz „Pytanie na Śniadanie”.

Jednak jej kariera załamała się latem 2020 r. gdy postawiono jej zarzuty dotyczące wyłudzeń podatkowych. Marcelina Zawadzka zapewniała o swojej niewinności, jednak TVP nie wznowiło z prezenterką współpracy.

 

We wrześniu pojawiły się informacje, że Marcelina oraz Ilona Krawczyńska zostaną prowadzącymi nowego reality show pt. „Farma” [więcej na ten temat tutaj]. Jednak program ten będzie emitowany dopiero wiosną 2022 r.

 

Tymczasem już teraz Marcelina Zawadzka wystąpi w jednym z programów Polsatu. Oficjalne informacje w tej sprawie pojawiły się już na stronie stacji oraz na profilu prezenterki.

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

 

Dziś na swoim instastory Marcelina nie kryła swojego zadowolenia i wdzięczności. Jak się okazuje, zobaczymy ją już w sylwestrową noc, bo Zawadzka została jedną z prowadzących koncertu „Sylwester Szczęścia w Polsacie”!

 

W roli prowadzących największego Sylwestra w Polsce wraz z Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon uwielbiana przez widzów Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD, prezenterka Marcelina Zawadzka, aktorzy Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski, znani z produkcji Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”, a także Adam Zdrójkowski, aktor i uczestnik 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

– podano na stronie telewizji Polsat.

 

>>>Monika Miller w poruszającym wpisie: „Chciałabym być zdrowa”

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/