Marcelina Zawadzka ma nową pracę. Zatrudnił ją Polsat!

Miss Polonia 2011 od 2013 roku pracuje jako prezenterka telewizyjna. Marcelina Zawadzka prowadziła między innymi program “Lajk!”, “Bake off – ale ciacho” oraz “Pytanie na Śniadanie”.

Jednak jej kariera załamała się latem 2020 r. gdy postawiono jej zarzuty dotyczące wyłudzeń podatkowych. Marcelina Zawadzka zapewniała o swojej niewinności, jednak TVP nie wznowiło z prezenterką współpracy.

 

We wrześniu pojawiły się informacje, że Marcelina oraz Ilona Krawczyńska zostaną prowadzącymi nowego reality show pt. “Farma” [więcej na ten temat tutaj]. Jednak program ten będzie emitowany dopiero wiosną 2022 r.

 

Tymczasem już teraz Marcelina Zawadzka wystąpi w jednym z programów Polsatu. Oficjalne informacje w tej sprawie pojawiły się już na stronie stacji oraz na profilu prezenterki.

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

 

Dziś na swoim instastory Marcelina nie kryła swojego zadowolenia i wdzięczności. Jak się okazuje, zobaczymy ją już w sylwestrową noc, bo Zawadzka została jedną z prowadzących koncertu “Sylwester Szczęścia w Polsacie”!

 

W roli prowadzących największego Sylwestra w Polsce wraz z Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon uwielbiana przez widzów Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD, prezenterka Marcelina Zawadzka, aktorzy Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski, znani z produkcji Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”, a także Adam Zdrójkowski, aktor i uczestnik 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

– podano na stronie telewizji Polsat.

 

>>>Monika Miller w poruszającym wpisie: “Chciałabym być zdrowa”

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

 

https://www.instagram.com/p/CXhDxvvlD0A/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.