Marcelina Zawadzka wraca do telewizji! Poprowadzi program w Polsacie!

W lipcu 2020 roku Marcelina Zawadzka straciła pracę w Telewizji Polskiej.

Stało się to po oskarżeniach prezenterki o naruszenia dotyczące podatków. Sama Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w tej sprawie [tutaj]. Jednak to nie zmieniło decyzji TVP.

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/?hl=pl

 

W kolejnych miesiącach pojawiały się informacje o rzekomym powrocie prezenterki do telewizji, jednak jak do tej pory Marceliny nie mogliśmy oglądać na szklanym ekranie. Jej “banicja” trwała półtora roku i dopiero wczoraj podano oficjalną informację na temat nowej pracy Zawadzkiej.

 

Jak się jednak okazuje, Marcelina Zawadzka nie wraca do Telewizji Polskiej, a rozpoczyna pracę na antenie Polsatu!

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/?hl=pl

 

Prezenterka będzie jedną z prowadzących nowy program typu reality show pt. “Farma”, a towarzyszyć jej będzie Ilona Krawczyńska z duetu sióstr ADiHD.

 

Program jaki będą prowadzić Zawadzka i Krawczyńska zapowiada się bardzo interesująco. Uczestnicy programu “Farma” porzucą swoje miejsce życie, by przetrwać na wsi.

 

Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Czyli powrót do korzeni i rolnicza codzienność! Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru.

– czytamy w opisie show.

 

Będziecie oglądać?

 

https://www.instagram.com/p/CTKyhS_oEyw/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.