Marcelina Zawadzka i Magda Wójcik z “Big Brothera” nie zauważyły TEGO szczegółu? “Napis na scenie idealny” – komentuje internauta.

Marcelina Zawadzka i Magda Wójcik z “Big Brothera” razem z przyjaciółmi, Justyną Stankiewicz i Patrykiem Wasowskim wybrali się na FEST festiwal w Chorzowie.

Marcelina Zawadzka zachwycała się udziałem w wydarzeniu, a także tym, że mogła spotkać się z przyjaciółmi:

 

Cudnie muzyczny weekend na Fest Festiwal w Chorzowie💫🧚🏻‍♂️🎼🎸największy festiwal w tym roku, czołowi polscy artyści, międzynarodowe gwiazdy, hip-hop, EDM, przepiękny Park Śląski, 9 scen, masa atrakcji i przede wszystkim wyjątkowi ludzie ❤️

 

Podobnie Magda Wójcik, która w 2019 roku wygrała “Big Brothera”. Dla niej szczególnie ważne było to, że w ogóle festiwal się odbywa. Po zniesieniu covidowych zakazów, celebrytka cieszyła się z poczucia wolności:

 

Znów poczułam się wolna jak ptak i najszczęśliwsza na świecie ! Ludzie, muzyka, moda, pogoda a przede wszystkim uśmiechy na twarzach tysięcy ludzi i pozytywna atmosfera stworzyło ten festiwal wyjątkowym !
Chwile są ulotne, ale wspomnienia zostają na zawsze 🤗💝🥰

 

Marcelina Zawadzka i Magda Wójcik
https://www.instagram.com/madzia.official/

 

Dziewczyny zrobiły sobie serię zdjęć solo i z przyjaciółmi, a na jednym z nich uwagę zwraca napis na scenie. Akurat, gdy robiły sobie zdjęcie wyświetlono słowo KURWO.

 

Napis na scenie idealny 😉

– skomentował jeden z internautów.

 

Marcelina Zawadzka i Magda Wójcik
https://www.instagram.com/madzia.official/

 

Marcelina Zawadzka i Magda Wójcik
https://www.instagram.com/madzia.official/

 

https://www.instagram.com/p/CSmlgHeIqKg/

 

https://www.instagram.com/p/CSmoEw0Mqjp/