Marcelina Zawadzka już tego nie kryje. Pokazała swojego partnera!

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia to Miss Polonia 2011 i – do niedawna – prowadząca program “Pytanie na Śniadanie” w TVP.

Niestety w lipcu 2020 Marcelina Zawadzka została oskarżona o udział w wyłudzeniach podatkowych. Pomimo tego, że stanowczo zaprzeczyła jakoby świadomie miała uczestniczyć w tym procederze, to Telewizja Polska odsunęła ją od prowadzenia PnŚ.

Jeszcze w sierpniu Marcelina wiele razy zapowiadała swój powrót do popularnej śniadaniówki. Wielu widzów czekało, aż Miss Polonia wróci do pracy, bo cieszyła się bardzo dużą sympatią. Mijały jednak tygodnie, a w PnŚ pojawiły się nowe prowadzące. Sprawa Marceliny ucichła.

 

Tymczasem w połowie listopada prezenterka wyjechała do Meksyku. W gorących słowach napisała:

 

Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy [Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa – przyp. red.]. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół. (…)
Życzę Wam tak wspaniałych ludzi wokół siebie jakich ja mam.

 

Tymi przyjaciółmi okazali się być Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski z córeczką Mią oraz… nowy partner Marceliny. Jak głosi plotka, nazywa się Tomasz Włodarczyk i jest podobno architektem z Pomorza.

Do tej pory Miss Polonia nie pokazywała go w swoich social mediach. Dziś jednak pojawiło się gorące zdjęcie pary.

 

Przez całe życie biegniemy za czymś czego wcale nie będziemy potrzebować na ostatniej prostej 🙏👵🏻🌎🌙 Pomyśli o tym co sprawia Ci radość i przy kim czujesz się dobrze.
Dbaj o przyjaciół, o własne zdrowie i bliskich, odrzuć wszystko co przywołuje złe wspomnienia 💛 – pisze Marcela.

 

Jak sądzicie, pasują do siebie?

 

Marcelina i jej partner w Meksyku – https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *