Marcelina ZAWADZKA zdecydowała się na zaskakujące wyznanie na temat swojego NOWEGO PARTNERA! “Gdyby nie nagrania (…)”

Marcelina Zawadzka długo nie ubolewała po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim. Modelka i prezenterka telewizyjna od dwóch miesięcy jest w nowym związku, a jej wybrankiem został brazylijski model Leonardo Marques. Miłość między dwojgiem kwitnie o czym świadczy masa wspólnych zdjęć publikowanych na portalach społecznościowych, czy wspólnie spędzone Święta Bożego Narodzenia. Zawadzka udzieliła ostatnio wywiadu “Twojemu Imperium”, w którym zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojego obecnego PARTNERA.

 

 

 

Modelka na pytanie “Czy się w nim zakochała?” odpowiedziała, że nie wie do końca czy to jeszcze przyjaźń, czy miłość, “ale Leonardo stał mi się bardzo bliski” Zawadzka podkreśliła również, że pod wieloma względami są do siebie podobni, a to bardzo mocno zbliża ludzi do siebie. Prócz tego Marcelina zdradziła, że obecnego partnera poznała dzięki swojej bliskiej przyjaciółce. Kiedy padło pytanie, czy “wchodzi w ten związek z otwartością czy odrobiną dystansu” padła bardzo zaskakująca odpowiedź.

 

 

 

Zawadzka ze szczerością przyznała się, że “gdybym nie miała nagrań do programu, już byłabym u niego w Rio de Janeiro” . Wszystko na to wskazuje, że to  nie żaden przelotny romans, a zdecydowanie coś więcej!

 

 

źródła: plotek.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *