Monika Miller w poruszającym wpisie: “Chciałabym być zdrowa”

Monika Miller (26 l.) jest modelką, aktorką i celebrytką. Szerszą rozpoznawalność zyskała dzięki swojemu dziadkowi – Leszkowi Millerowi.

Po tym jak były premier pokazał wnuczkę, zainteresowały się nią media. Monika Miller wystąpiła w “Tańcu z Gwiazdami”, obecnie gra w serialu “Gliniarze”. nagrała też kilka singli.

Niestety celebrytka ma problemy ze zdrowiem. Niedawno dowiedziała się, że cierpi na Hashimoto, a na początku grudnia poinformowała, że musi iść do szpitala. Powodem miała być diagnostyka dotycząca guzów. Monika twierdziła, że prawdopodobnie nie są niebezpieczne. Jednak to, co dzieje się z nią w szpitalu, wygląda bardzo poważnie!

 

https://www.instagram.com/monika.milller/

 

W pierwszych dniach pobytu stwierdzono, że celebrytka ma anoreksję. Sama zainteresowana wyśmiała tę diagnozę.

Jednak w kolejnych dniach nie było jej już do śmiechu. Wczoraj opublikowała dramatyczne nagranie, na którym w trudem mówi [zobacz tutaj]. Jedno ze zdjęć podpisała “im dead”.

 

https://www.instagram.com/monika.milller/

 

Dziś w poruszającym wpisie Monika Miller przyznała, że bardzo tęskni za domem oraz że problemy ze zdrowiem sprawiają, że przewartościowuje swoje życie:

 

Chciałabym być zdrowa, czuć że znowu mam siłę do robienia różnych rzeczy. Oprócz pokory w ostatnim czasie nauczyłam się też szacunku do samej siebie. Zdrowie jest podstawą. Bez niego ciężko jest zdziałać cokolwiek. Mam nadzieję, że jak najszybciej dojdę do siebie. Jedno jest pewne. Trzeba przeanalizować swoje życie i zastanowić się co jest naprawdę ważne.

 

Pod tym postem internauci życzyli Monice powrotu do zdrowia i spełnienia marzeń.

 

>>>Olga Kalicka przekazała smutne informacje. Decyzja zapadła kilka miesięcy temu!

 

https://www.instagram.com/p/CXfs7CTK_BH/

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.