Kasia Skrzynecka zwolniona z pracy! Gwiazda zamieściła mocny wpis!

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) z programem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” związana jest od samego początku.

W 2014 roku Kasia Skrzynecka wygrała w pierwszej edycji, a już od drugiej (jesienią 2014) zasiadała w fotelu jurorki. Tak więc aktorka od ponad 8 lat pracowała na planie programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W tym tygodniu jednak została zwolniona z pracy.

 

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

Gwieździe “podziękowano” w bardzo nieeleganckich okolicznościach. Jak podaje Jastrząb Post stało się to w środę 4 stycznia 2023 r. a zatem w dniu, gdy Skrzynecka uczestniczyła w pogrzebie Emiliana Kamińskiego.

Co więcej, zwolnienie z pracy było dla jurorki zupełnym zaskoczeniem, bo już szykowała się do kolejnej edycji programu. Z pewnością więc Kasia Skrzynecka musiała zebrać myśli, by zabrać głos w tej sprawie. W efekcie zamieściła mocny wpis.

 

W obliczu tak nieprzyjemnej sytuacji aktorka miała pełne prawo, by wytknąć stacji zarówno moment, jak i styl jej pożegnania. Gwiazda wybrała jednak inną drogę i opublikowała… podziękowania!

 

💙🎶 Kochana Ekipo @twojatwarzbrzmiznajomo 🎶💙 PRACA Z WAMI TO ZASZCZYT, RADOŚĆ I MOC BEZCENNYCH WSPOMNIEŃ 💙 Mili Fani TTBZ 🎶💙 Kochana Świetna Ekipo Produkcji Endemol Shine 💙🎶 DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA za tę Cudną i Niezwykłą Artystyczną Podróż 🎶💙 przez 9 lat kolejnych Edycji 💙 TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 💙🎶 Moc wzruszeń, pozytywnych wibracji, zachwytu Talentu, Energii i niepowtarzalnej Magii, jakimi radowałam się z Wami i dzięki Wam w naszym ulubionym Show, pozostaną niezapomnianym Drogocennym Skarbem Artystycznym w moim sercu 💙🎶 Jak się okazuje, nie będę już Jurorem w nowej 18 Edycji TTBZ.

 

I dodała:

 

Będę za Wami ogromnie TĘSKNIĆ 😙

 

Tymczasem internauci wyrażają swoje oburzenie wobec zwolnienia Skrzyneckiej, za którym stoi najprawdopodobniej Edward Miszczak.

 

 

https://www.instagram.com/p/CnCX5uHo4jd/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.