Marta Żmuda Trzebiatowska zamieściła poruszający wpis. “Złamało mnie to. 💔”

Marta Żmuda Trzebiatowska (37 l.) to aktorka, która bardzo chroni swoje życie prywatne. Nie ujawnia na przykład nie tylko wizerunku swoich dzieci, ale nawet ich imion.

Mimo to na profilu gwiazdy nie brakuje osobistych wpisów. Tak też było i dziś, bo Marta Żmuda Trzebiatowska zamieściła swoje czarno-białe zdjęcie z mężem, Kamilem Kula (32 l.).

 

https://www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/

 

Fotografia została wykonana jakiś czas temu i przedstawia przytulonych Martę i Kamila na łodzi.

 

Wracam dziś wspomnieniami do najpiękniejszych chwil w moim życiu, gdy byłam najszczęśliwsza… Czułam harmonię, spokój i bezpieczeństwo. Ten mężczyzna ze zdjęcia @kamilkula.official daje mi siłę i wiarę w to, że „wszystko będzie dobrze”.
Za co jestem mu ogromnie wdzięczna, zwłaszcza w tym trudnym czasie.

– napisała aktorka.

 

Dalej w poruszających słowach nawiązała do sytuacji wojennej na wschodzie. Przyznała, że to, co dzieje się na Ukrainie, prawdziwie ją załamało:

 

Najdrożsi, w ostatnich dniach często o Was myślę… jak sobie radzicie z tym wszystkim co się dzieje? Muszę się Wam przyznać, że ja radziłam sobie bardzo słabo. Złamało mnie to. 💔 Dużo emocji, strachu i lęku…Wdech, wydech…

 

Marta Żmuda Trzebiatowska dalej pisze o tym, byśmy w tych trudnych chwilach nie tylko pomagali. Równie ważne jest pamiętanie o sobie:

Teraz już wiem, że musimy o siebie dbać, bo słabi nikomu nie pomożemy i nie będziemy mieli siły do walki. A teraz właśnie jesteśmy potrzebni Światu i zdajemy prawdziwy egzamin z człowieczeństwa!
Przytulam najmocniej, zwłaszcza tych z Was u których lęk i ataki paniki biorą górę. ❤️❤️❤️

– napisała.

 

W podobnym tonie wypowiada się wiele osób, a polscy aktorzy zachęcają nawet, by… chodzić do teatru na komedie!

 

https://www.instagram.com/p/CawX9xfoOq4/