Znany aktor zastąpi Skrzynecką w TTBZ. To Paweł…?!

Na początku stycznia 2023 r. stacja Polsat w mało elegancki sposób pożegnała Kasię Skrzynecką, która z programem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” związana była od samego początku.

Jak wynika z sekwencji zdarzeń, Skrzynecka o swoim zwolnieniu dowiedziała się z dnia na dzień. Prawdopodobnie też ta wiadomość została jej przekazana tego samego dnia, gdy aktorka brała udział w pogrzebie Emiliana Kamińskiego.

Po tym, jak zakończono współpracę z Katarzyną Skrzynecką, z udziału w show zrezygnował Piotr Gąsowski. Jego zastępcę znaleziono dosyć szybko i Polsat już podał nazwisko prowadzącego [tutaj].

Jeśli zaś chodzi o nowego jurora, to serwis Pomponik ustalił, kto zajmie to miejsce.

 

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/; https://www.instagram.com/paweldomagala/

 

Według informacji serwisu, Skrzynecką zastąpić ma aktor i wokalista, 38-letni Paweł Domagała. 

 

“Ekipie bardzo zależało, by znaleźć jurora, który będzie nie tylko lubiany, ale i merytorycznie przygotowany do oceniania popisów uczestników. Z Pawłem nie ma wątpliwości, że ma mandat do tego”

– podaje źródło Pomponika*

 

Paweł Domagała znany jest z seriali “O mnie się nie martw” i “Druga Szansa”, zagrał też w wielu filmach i często jest obsadzany w rolach komediowych. Realizuje się także jako wokalista i jest autorem hitów takich jak “Weź nie pytaj” czy “Po co ten krzyk?” (poniżej nagranie).

 

Jak do tej pory Polsat nie potwierdził doniesień dotyczących nowego jurora. 

 

https://www.instagram.com/paweldomagala/

 

*cyt. pomponik