Barbara Kurdej-SZATAN zamieściła na INSTAGRAMIE wymowny wpis, który zaniepokoił FANÓW! „Wybaczcie, ale wyłączam się (…)”. (foto)

Barbara Kurdej-SZATAN zamieściła na INSTAGRAMIE wymowny wpis, który zaniepokoił FANÓW! „Wybaczcie, ale wyłączam się (…)”. (foto)

Barbara Kurdej-Szatan to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Większość kojarzy ją z reklam sieci komórkowej Play i z ulubionego serialu milionów Polaków, „M jak Miłość”, nie da się ukryć, że śliczna aktorka jest wielką gwiazdą produkcji TVP i ulubienicą publiczności, która z zapartym tchem śledzi każdą informację na jej temat. Aktorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia.

 

 

 

 

To właśnie tam pojawił się ostatnio wpis, który mocno zaniepokoił jej fanów. Basia opublikowała zdjęcie pod którym napisała, że „wyłącza się na jakiś czas”. Internauci zachodzą więc w głowę i zastanawiają się jak długo potrwa przerwa i kiedy znów usłyszą o swojej ulubionej aktorce. Jak wiemy wiele gwiazd związanych z show-biznesem nawet podczas wakacji nie rozstaje się mediami społecznościowymi i na bieżąco informuje fanów co u nich słychać.

 

 

 

Kurdej-Szatan również  regularnie dzieliła się z fanami nowościami ze swojego życia dlatego wielu z nich zmartwiło się skąd taka zmiana. Aktorka postanowiła jednak przystopować i najwyraźniej odpocząć od zgiełku. Kilkutygodniowy wypoczynek to naprawdę dobry pomysł, ponieważ można się wyciszyć i naładować akumulatory na nowe wyzwania. Przy okazji fani trochę zatęsknią. Tak więc przerwa każdej ze stron wyjdzie na dobre.

 

 

fot.instagram.com

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com, instagram.com