Piotr Gąsowski wbija szpilę “kilku osobom”. “Odwaga jest produktem deficytowym”

Piotr Gąsowski (58 l.) to aktor i prezenter telewizyjny. Od 2014 roku razem z Maciejem Dowborem prowadził program “Twoja Twarz Brzmi znajomo”.

Po tym jednak jak zwolniono Kasię Skrzynecką z pracy i jurorowania w “TTBZ”, także Piotr Gąsowski złożył swoją rezygnację. Napisał wtedy:

 

Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej , jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… (…)

 

Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej , dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie , żeby nie okazało się , że będzie to tzw. „pocałunek śmierci”😃😉

 

W tydzień później, gdy emocje już opadły, Gąsowski opublikował kolejny post.

 

https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/

 

Aktor przyznał, że otrzymał wiele słów wsparcia. Widzowie dziękowali mu za jego honor i solidarność ze zwolnioną Kasią Skrzynecką:

 

Korzystając z chwili „ciszy po burzy”, chciałem Wam wszystkim, z całego serca podziękować za tysiące pięknych listów, postów , ciepłych słów wsparcia, tony dobrej energii , wirtualnych przytuleń , których od Was w ciągu tego tygodnia dostałem! I nadal dostaję!

 

Przyznał jednak, że zawiódł się na kilku osobach, które nie zabrały głosu w sprawie roszad w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 

Nie dostałem ,natomiast, żadnego znaku życia od paru osób , od których spodziewałbym się jakiejś reakcji ale , naprawdę, nie mam do nikogo pretensji ! Odwaga jest produktem deficytowym i nikt nie ma obowiązku jej posiadać…😃

 

Czyżby miał na myśli Macieja Dowbora, który już tydzień temu prosił o to, by “dać mu trochę czasu”. Jednak do tej pory nie zamieścił żadnego konkretnego komentarza?

 

Tymczasem stacja Polsat już przedstawiła nowego prowadzącego TTBZ i dla wielu osób, wybór tego właśnie dziennikarza okazał się być miłym zaskoczeniem. 

 

https://www.instagram.com/p/CnF1OzyB1F1/

 

https://www.instagram.com/p/CnZ3vNOsi7N/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.