Małgorzata GODLEWSKA pręży i wygina swoje CIAŁO w TELEDYSKU Disco-Polo! Celebrytka została tytułową “NIUNIĄ” w piosence grupy SELFIE. (wideo)

Małgorzata Godlewska spełniła kolejne marzenie. Kontrowersyjna celebrytka wystąpiła w teledysku disco-polowej grupy SELFIE do piosenki “Taka niunia”. Trzeba przyznać, że sprawdziła się w swojej roli i pasują jej takie klimaty. Na początku widzimy ją przy zielonym sportowym BMW. Gwiazdka ma na sobie zmysłowy kostium, a do tego pręży i wygina się w erotycznych pozach przy aucie.

 

 

W następnym ujęciu Godlewska pojawia się na różowym flamingu. Tutaj ma na sobie czerwony, dwuczęściowy kostium. Wielu uważa, że Godlewska wypadła bardzo naturalnie i sprawdziła się roli tytułowej “Niuni”. Małgorzacie wyraźnie podoba się taki rodzaj muzyki i kocha dyskotekowe rytmy. Celebrytka pojawia się jeszcze w cekinowym srebrnym stroju w finałowej scenie piosenki. Wtedy widzimy ją na kolanach wokalisty, któremu udało się znaleźć drogę do serca dziewczyny, o której śpiewa.

 

 

Utwór pojawił się w serwisie YouTube przedwczoraj, a zobaczyło go już ponad 200 tysięcy osób. Ciekawe czy zrobili to ze względu na siostrę Godlewską, ale trzeba przyznać, że dzięki niej chłopaki mają duży “fejm”!

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *