Poruszające nagranie! Tak dzieci witają wracającego z granicy funkcjonariusza!

Każdego dnia słyszymy o próbach nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. 

Polscy funkcjonariusze – pogranicznicy, policjanci i żołnierze – mają za zadanie przeciwstawić się agresywnym emigrantom. Nagrania, jak choćby te z Białowieży przypominają te z pola walki:

 

 

Tylko wczoraj (czyli 22 listopada 2021 r.):

 

odnotowano 174 prób jej nielegalnego przekroczenia. Wobec 66 cudzoziemców #funkcjonariuszeSG wydali postanowienia o opuszczeniu terytorium RP.
Na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Białowieży 50 agresywnych cudzoziemców próbowało sforsować granicę.

 

 

Funkcjonariusze, którzy służą na granicy polsko-białoruskiej na miejsce delegowani są z całego kraju. W czasie służby narażeni są na ataki emigrantów. Nic więc dziwnego, że rodziny żołnierzy, policjantów i pograniczników żyją w stresie o zdrowie i życie swoich mężczyzn -mężów, synów czy ojców.

 

Na profilu Policji Wielkopolskiej zamieszczono filmik z powrotu jednego z nich – policjanta Zbigniewa Niewiadomskiego – do domu. Nagranie jest bardzo poruszające, ponieważ funkcjonariusza przywitały jego dzieci. Jednak zamiast zwykłej dziecięcej radości, chłopiec i dziewczynka okazali wielkie wzruszenie. Obydwoje zaczęli płakać. Widać, że bali się o swojego tatę i jego szczęśliwy powrót do domu…

 

>>>Gwiazda disco polo pokazała syna. Mocne słowa na temat służby na granicy!

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.