Anna Popek zadrwiła z Kingi Rusin. Ale jej dogadała!

Anna Popek i Kinga Rusin to przedstawicielki dwóch przeciwnych obozów. Ta pierwsza od wielu lat związana jest z TVP czyli tzw. “reżimową” telewizją. Druga jeszcze do 2020 roku pracowała w TVN.

Obydwie dziennikarki starły się w temacie uchodźców i obrony polskiej granicy. Anna Popek przestrzegała, że dzieci mogą służyć jedynie jako narzędzie manipulacji i grania na uczuciach, a ukrytym celem może być wpuszczenie osób zagrażających bezpieczeństwu:

 

…wszystkich wzruszają buzie niewinnych dzieci pokazywane z lubością w mediach (…)

 

Przecież nie można odrywać dziecka od matki a matki od męża, bo to niehumanitarne i po ludzku okrutne. Ale jeśli taki jest zamiar wroga? Aby weszli tu pod pozorem łączenia rodzin przebrani żołnierze? A co stałoby się, gdyby zajmowali tutaj domy, gwałcili kobiety, zabijali?

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453005492848226&set=a.206205817528196&type=3

 

Do tej wypowiedzi odniosła się Kinga Rusin. Dziennikarka nawiązała też do papieża:

 

Obrona granic to nie jedyna powinnosc rządzących. Polska, kraj Jana Pawła II, powinna mieć serce. (…)

 

Niemoralne i niechrześcijanskie są wypowiedzi Ziemkiewicza (krytyka biskupów za chęć niesienia pomocy), Popek (straszy, że może to przebrani białoruscy żołnierze), Pawłowicz (pomoc to zdrada narodowa) czy Jakimowicza, który dopytywał podniecony o możliwość…strzelania.
Niech Bóg osądzi ich wszystkich.

 

https://www.instagram.com/p/CWkirSqt7J6/

 

Co na to Anna Popek? W odpowiedzi dziennikarka TVP zadrwiła z Kingi Rusin. W rozmowie z Super Expressem powiedziała:

 

Ja znam poglądy Kingi, bo ona prezentuje je powszechnie. Ale tym razem pojawiło się coś nowego, czyli nawiązanie do Jana Pawła II i bożej sprawiedliwości. Z tej wypowiedzi wynika, że Kinga Rusin wróciła na drogę wiary i szuka poznana Pana Boga, z czego naprawdę bardzo się cieszę. To wspaniałe.

 

Cóż, jeśli Kinga Rusin faktycznie się nawróciła, to zapewne niedługo uświadomi sobie, że aborcja, homoseksualizm czy małżeństwa jednopłciowe są całkowicie sprzeczne z chrześcijaństwem

 

Zobacz też:

 

Poruszające nagranie! Tak dzieci witają wracającego z granicy funkcjonariusza!

 

Gwiazda disco polo pokazała syna. Mocne słowa na temat służby na granicy!

 

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.