Dodzie postawiono zarzuty! “Nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach” – zapewnia gwiazda!

Dziś w mediach pojawiły się informacje o zatrzymaniu Emila S. oraz postawieniu zarzutów Dodzie.

Zarówno Doda jak i jej byli mąż są zamieszani w sprawy dotyczące działania na szkodę wierzycieli [więcej na ten temat tutaj].

Emil S. prawdopodobnie dziś jest przesłuchiwany w prokuraturze. Tymczasem Doda wydała oświadczenie w tej sprawie, skomentowała ją także na instastory.

 

doda
https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Na początku napisała o podziela obowiązków. Ona sama odpowiedzialna była za stworzenie filmu, natomiast Emila “zadaniem było przynieść na to budżet ,dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę”:

 

Emil z ponoć kilkadziesiecioma zarzutami został zatrzymany. Ja jako Prezez spółki dostałam jeden zarzut i pewnie pare lat bronienia się w sądzie. Rozumiem . Za głupotę ,naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności. Byłam na to psychicznie przygotowana.chce pomoc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze dlatego z syndykiem omawiam porozumienie od miesiąca.dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film ale już SAMA!

 

Na instastory wokalistka stwierdziła, że prokuratura wykonała świetny ruch swoją decyzją, ponieważ teraz film na siebie zarabia. Dzięki temu jest możliwość, by spłacić zobowiązania. Doda poprosiła też, by nie zasłaniać jej oczu i to samo napisała w swoim oświadczeniu.

 

ps : nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach -niczego się nie wstydzę bo nie mam nic na sumieniu

– zapewnia. 

 

>>>Piotr Krysiak masakruje Emila Stępnia! Nazwał go “ratlerkiem” i “błagającym pudlem”!

 

https://www.instagram.com/p/CW5buGltv8q/

9 komentarzy

  1. […] Wokalistka poprosiła też, by nie zasłaniać jej oczu czarnym paskiem. Stwierdziła również, że te zarzuty pojawiły się w dobrym momencie, gdy film „Dziewczyny z Dubaju” jest już w kinach. Dzięki temu jest szansa na zarobienie pieniędzy i zwrot długów [więcej na ten temat tutaj]. […]

Możliwość komentowania została wyłączona.