Michał Wiśniewski komentuje “zarzuty prokuratorskie”. To co zrobił, nie jest przestępstwem!

Serwis se.pl informuje o sprawie, w jaką zamieszany miał być Michał Wiśniewski.

Tabloid zapytał wokalistę o “nierzetelne oświadczenia”. Na ich podstawie, Michał Wiśniewski  miał wziąć pożyczkę na kwotę 3 milionów złotych i we wrześniu 2021 r. być przesłuchiwanym w tej sprawie.

 

https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

“Otrzymaliśmy informację, że został Pan przesłuchany w prokuraturze i usłyszał zarzuty. Według naszej wiedzy miał Pan wziąć pożyczkę na kwotę niemal 3 milionów złotych na podstawie nierzetelnych oświadczeń.”

– pisał dziennikarz Super Expressu i poprosił wokalistę o komentarz.

 

Gwiazdor “Ich Troje” odpisał w bardzo spojony sposób. Na początku zaprzeczył informacji o postawieniu mu zarzutów:

 

Odnosząc się do informacji o rzekomym postawieniu mi zarzutów prokuratorskich w związku ze sprawą SKOK Wołomin, oświadczam, że nie zostały mi postawione zarzuty ani niczego nie wyjaśniałem w sprawie, o której Pan napisał w mailu a później w artykule.

 

Jak twierdzi Michał Wiśniewski, to co zrobił nie jest przestępstwem. Wokalista wyjaśnił, że najzwyczajniej w świecie miał problemy ze spłaceniem pożyczki, jaką zaciągnął w SKOK:

 

Prawdą jest, że byłem klientem SKOK Wołomin, który udzielił mi 15 lat temu kredytu, a który spłacałem. Ze względu na utratę płynności finansowej pojawiły się opóźnienia w spłacie przedmiotowego kredytu, jak również innych zobowiązań.

Utrata płynności finansowej nie jest przestępstwem (…)

 

Pod wyjaśnieniami Wiśniewskiego pojawiło się wiele słów poparcia dla wokalisty. Internauci informacje od gwiazdora przyjęli z całkowitym zrozumieniem. 

 

>>>Piotr Krysiak masakruje Emila Stępnia! Nazwał go “ratlerkiem” i “błagającym pudlem”!

 

https://www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/posts/443818223767379

 

https://www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/posts/443818223767379

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.