Gorzkie słowa Dody. Przytuli nawet kamień!

W swoim życiu Doda miała kilka związków i dwa małżeństwa – z Radosławem Majdanem i Emilem Stępniem.

Obydwa zakończyły się rozwodem, ale to drugie szczególnie dało w kość wokalistce. Tym razem Doda musiała zmagać się nie tylko z rozczarowaniem, ale też problemami finansowymi i prawnymi.

 

Jak gwiazda przyznała w jednym z wywiadów:

 

…to ja sama wykreowałam postać Emila, taką, jaką ja sama widziałam przez dłuższy czas. Fajnego, uczciwego faceta, chodzącego do kościoła, dobrego i kochanego, stroniącego od alkoholu, nie homofoba.

 

15 listopada 2021 r. Doda i Emil Stępień uzyskali rozwód. Teraz, w półtora miesiąca po ustaniu małżeństwa wokalistka zaprezentowała swoją nową piosenkę pt. “Fake Love” [fałszywa miłość].

 

www.facebook.com/rmffm

 

Nie jest to rockowa, a raczej dyskotekowa piosenka, jednak gwiazda zwraca uwagę na tekst utworu. Przyznaje też, że piosenka “Fake Love” opowiada o niej samej:

 

Wszyscy słuchając bitu imprezowego, tanecznego, zapominają o tej warstwie lirycznej, która jest bardzo ważna i w tej piosence również niezwykle istotna. Ja też potraktowałam ten utwór jako ujście, jakiś taki wentyl dla moich różnych sytuacji życiowych, smutnych. I rzeczywiście ta piosenka opowiada o „Fake Love”, czyli o tytułowej miłości, która nie jest prawdziwa, jedyna którą znam, jedyna którą zaznałam w życiu.

– wyznała w rozmowie w RMF FM.

 

W dalszej części rozmowy Doda stwierdziła, że:

 

Osoba, która opowiada o tej miłości, bardzo tej miłości pragnie i bierze jakąkolwiek ona jest. Tam jest w tym tekście jest, że przytulę kamień nawet, jak ma twoje oczy, bo jestem tak głodna tej miłości.

 

Dalej Doda powiedziała, że “biorę cokolwiek, bo jestem tak głodna”, co z pewnością nie jest dobrym pomysłem…

 

Cała rozmowa oraz piosenka “Fake Love” poniżej.

 

https://www.facebook.com/rmffm/videos/664041187941334/

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.