1 października 2023
Doda, Pitbull Pasikowskiego, Patryk Vega, Piotr Stramowski

STRAMOWSKI nie chce oglądać “PITBULLA”! OSTRO wypomina DODZIE brak szkoły teatralnej… Zapomniał, że Vega nie dostał się do filmówki? Zobacz wideo!

“Pitbull. Ostatni pies” i “Kobiety mafii” to filmy na które czeka publiczność, aby porównać, który z nich okaże się sukcesem! Samo rozdzielenie “Pitbulla” i Vegi to szok dla polskiego widza, ale i połączenie go z Pasikowskim daje szansę na kawał mocnego kina.

Nic dziwnego, że aktorzy “wrogich obozów” są pytani o wzajemne wrażenia dotyczące konkurencyjnych filmów. “Pitbull. Nowe porządki” zapewnił popularność Piotrowi Stramowskiemu, który ma dosyć sceptyczne zdanie na temat “Pitbulla” bez Vegi. Oczywiście nie omieszkał skrytykować Dody!

 

 

Dziennikarka zapytała go o rywalizację między filmami. Na początku Stramowski starał się odpowiedzieć dosyć dyplomatycznie:

 

“To są dwa filmy akcji. Ci co chodzą na filmy Patryka Vegi to zobaczą Kobiety Mafii,ci  co chcieli zobaczyć Pitbulla i są ciekawi to zobaczą Pitbulla, ale ci co chcieli zobaczyć Pitbulla Patryka Vegi to nie pójdą na Pasikowskiego, a ci co z kolei nigdy nie byli na Vedze pójdą na Pasikowskiego”.

 

 

Oczywiście zapytano Piotra również o wrażenia, jakie zrobiła na nim Doda w zwiastunie:

 

“Ciężko jest mi oceniać kogoś kto nie jest aktorem, aktorką. Nie mam zdania, że tak powiem. (…) Jeżeli reżyser tak zadecydował, a chyba nie reżyser. Nie wiem. Nie chcę się wypowiadać, bo nie znam scenariusza, ani tego o czym jest film i jakie jest założenie. Jak zobaczymy film to będziemy mogli oceniać, a tak spekulować sobie przed filmem nie ma sensu”.

 

Najwyraźniej Piotr chce dać wszystkim do zrozumienia, tak jak Vega, że reżyserzy są zmuszani pracować z Dodą. Nagle też Stramowski nie potrafi ocenić, czy ktoś dobrze zagrał, czy nie, bo nie ma szkoły. Przecież w “Kobietach mafii” również grają amatorzy, nie mówiąc już o reżyserze, który szkoły filmowej też nie skończył. Stramowski chyba zapomina, że nie zawsze dyplom świadczy o umiejętnościach, co nieraz możemy zobaczyć na ekranach polskich kin.

 

 

Na pytanie, czy zobaczy film Pasikowskiego, odpowiedział: “W kinie NIE”

 

 

Widać, że aktorzy Vegi są wobec niego lojalni i na tyle pozbawieni dystansu, że nie pójdą na film do kina. Zresztą dziwi nas, że nie potrafią zachować chociaż pozory, że będą chcieli zobaczyć, w czym mieli okazję grać koledzy po fachu. Przecież oprócz Dody nie brakuje czołowych polskich nazwisk…z dyplomami szkół teatralnych!

 

Zobacz krótki wywiad z Piotrem:

 

źródło: youtube.com

 

Dodaj komentarz