Barbara Kurdej-Szatan ma WYJĄTKOWEGO męża! DOSTAŁA PRZEPIĘKNY PREZENT, o jakim marzy każda kobieta! Zobacz wideo!

Basię Kurdej-Szatan nie sposób nie lubić. Aktorka jest tak przesympatyczną i radosną osobą nie tylko na ekranie, ale okazuje się, że i prywatnie.

JULIA WRÓBLEWSKA zdradza prawdę o BARBARZE Kurdej-Szatan! Nie uwierzysz na co sobie pozwala na planie „M jak miłość”! Rozczarowani? (wideo)

 

W sumie już wiemy skąd w Basi tyle optymizmu. Spełnia się zawodowo, nie może narzekać na brak propozycji zarówno w teatrze, jak i w telewizji. Co więcej ma ułożone życie prywatne. Jest mamą ślicznej córeczki Hani i jest kochaną żoną. Rafał Szatan świata poza nią nie widzi, co udowodnił wyjątkowym prezentem dla żony.

 

 

Rafał podobnie jak żona jest utalentowanym muzykiem. Zakochany w Basi po uszy chciał wyrazić swoją miłość w sposób, jaki najbardziej potrafi. Napisał specjalnie dla niej piosenkę, której romantyczny tekst wyraża więcej niż najdroższy diament świata. Basia zdradziła, że był to prezent na jej urodziny. Światu tę piosenkę Rafał zaprezentował z okazji Walentynek.

 

 

“Życie zmieniasz w sen” miało swoją premierę w “Pytaniu na śniadanie” 14 lutego, a w “Dzień Dobry TVN” 15 lutego. Barbara zdradziła, że kiedy pierwszy raz Rafał dla niej zaśpiewał tę piosenkę zalała się łzami. Po raz kolejny potwierdziło się, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie.

 

Posłuchaj i zobacz teledysk:

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *