Antoni KRÓLIKOWSKI podarował ukochanej wyjątkowy PREZENT na WALENTYNKI! Każda DZIEWCZYNA marzy o czymś TAKIM! (wideo)

Antoni Królikowski zaskoczył ukochaną i podarował jej nietuzinkowy prezent. Aktor wykazał się niezwykłą kreatywnością i z okazji walentynek zrobił dla Julii Wieniawy własną wersję teledysku do jej utworu “Na zawsze”. Można powiedzieć, że idealnie wykorzystał ten dzień i w wyjątkowy sposób okazał jej swą miłość. Niezwykle romantyczny gest został doceniony, a teledysk dla ukochanej Królikowskiego będzie czymś do czego na pewno chętnie w przyszłości z sentymentem wróci.

Nagranie pojawiło się również na Instagramowym profilu aktora. Jest to krótkie wideo, w którym możemy zobaczyć urywki z życia prywatnego pary, min. migawki ze wspólnych wakacji, czy spotkań ze znajomymi. Oboje są ze sobą od ponad roku, a wszystko na to wskazuje, że jest to bardzo mocne uczucie. Królikowski bardzo się zmienił przy Julii i stał się niezwykle odpowiedzialnym mężczyzną. Drzemie w nim również dusza romantyka, co udowodnił swoim pięknym prezentem.
Fani, którzy kibicują parze, są zachwyceni inicjatywą Antka. Niektórzy z nich materiał obejrzeli po kilka razy, ponieważ nie mogli wyjść z podziwu dla świetnej pracy jaką wykonał aktor i tego, jak zgraną parę stanowią oboje. Wszystko na to wskazuje, że są na siebie stworzeni.

https://www.instagram.com/p/BfLNTOVDRig/?taken-by=antek.krolikowski

źródła: instagram.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *