Sylwia Bomba przypadkiem zdradziła powód rozstania Dody z Emilem Stępniem! “To jest smutne, kiedy kobieta kocha mężczyznę, a on…”

Sylwia Bomba odniosła się do niedawnej afery związanej z filmem “Dziewczyny z Dubaju”. Produkcją zajmowała się firma Emila Stępnia, a producentką kreatywną była Doda.

Gdy w kwietniu 2018 roku Doda brała ślub z Emilem Stępniem, nie kryła swojego szczęścia:

 

Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego… Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie sie prosze moim szczęściem.

– pisała.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Jednak w trzy lata później, bo w czerwcu 2021 r. piosenkarka poinformowała o tym, że złożyła pozew rozwodowy. Doda nie podała przyczyn takiej decyzji, jednak niedługo później wyciekły szokujące wiadomości, jakie wysyłać do różnych kobiet miała osoba podpisująca się jako “Emil Stępień” [zobacz tutaj].

 

Wczoraj Doda i reżyserka Maria Sadowska miały w planach dalszą pracę nad filmem “Dziewczyny z Dubaju”, jednak okazało się, że Emil Stępień całkowicie odciął je teraz od kwestii związanych z produkcją [czytaj tutaj].

 

Sprawę skomentowała gwiazda Googlebox i jedna z uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”, Sylwia Bomba. Uznała, że Emil Stępień swoim zachowaniem pokazał brak klasy:

 

To jest bardzo nieprofesjonalne. Rozwód zaczyna tutaj rzutować, a mówiąc kolokwialnie Emil “nie trzyma ciśnienia” i próbuje zrobić jej na złość.*

 

https://www.instagram.com/sylwiabomba/

 

Przy okazji Sylwia Bomba ujawniła prawdopodobną przyczynę złożenia pozwu rozwodowego przez Dodę:

 

Trzymam za nią kciuki i wiem to, że ona naprawdę go bardzo kochała. To jest smutne, kiedy kobieta kocha mężczyznę, a on ją zdradza*

– powiedziała gwiazda Googlebox.

 

Doda nie komentowała tej wypowiedzi. Wiele razy jednak na live’ach z fanami dawała do zrozumienia, że w małżeństwie spotkało ją wiele złego.

 

https://www.instagram.com/p/Bhj88KSjX-j/?utm_source=ig_embed

 

https://www.instagram.com/p/CP52JFOhmMV/

 

* cyt. plejada.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.