Doda ZDRADZIŁA w końcu co ŁĄCZY JĄ Z EMILEM! Piękne słowa PIOSENKARKA napisała pod bardzo seksownym zdjęciem! ZOBACZ ZDJĘCIE I TEN TEKST!

Emil (nie Haidar) u boku Dody pojawia się już od dłuższego czasu. Pierwszy raz media rozpisały się o nim, kiedy towarzyszył piosenkarce na festiwalu filmowym w Cannes. Od tej pory można powiedzieć, że są nierozłączni – robią wspólnie interesy, bywają na salonach, jeżdżą na wakacje, spędzają wolny czas, ale Doda do tej pory ciągle zaprzeczała, że są kimś więcej niż przyjaciółmi. Z okazji urodzin Emila zdecydowała się na piękne słowa…

 

Emil obchodzi swoje 41 urodziny. Z tej okazji na Instagramie piosenkarki pojawiło się jego seksowne zdjęcie i “krótka historia znajomości gwiazdy i Stępnia”:

“2 lata 😉 mało , nie mało …ale dokładnie tyle lat , płynąc na metaforycznej łódce ,przez wzburzone wody życia ,mam przy sobie przyjaciela ,który bezinteresownie zawsze mnie wspiera,który daje uśmiech i sile do działania. Przyjaciela ,który sprawdził się w najgorszych sytuacjach stojąc ze mną ramie w ramie,a to w show-biznesie jest nierealne .Sama tego doświadczyłam przez 20 lat pracy”.

 

Doda przybliżyła też jakim człowiekiem jest Emil:

 

“Świetny profesjonalista i niezwykle pracowity człowiek. Wiele się od niego w naszej pracy uczę i z podziwem patrzę jak tylko dzięki swojej wiedzy,pasji i ambicji zbudował wartość firmy ,na które wyprodukowane przez nią filmy przychodzą miliony Polaków u nas w kraju i za granicą.Kreowanie z nim nowych projektów filmowych to nie praca ,tylko super przygoda”!

 

Na końcu jej obszernego postu pojawiły się życzenia i coś, co bardzo zaskakuje fanów i możne nieco rozczarowuje:

 

“Mam nadzieje ,ze może powiedzieć to samo o mnie ,a jak nie 😈to tego mu właśnie życzę na 41 urodziny bo prawdziwa przyjaźń to skarb ! No i pięknej ,dobrej żony!Jak będzie dobrze gotować to melduje się już na obiady niedzielne ;)sto lat Emil” !!!!!!

 

To ewidentnie potwierdza, że Doda i Emil są tylko przyjaciółmi i bardzo szkoda, bo przy nim piosenkarka wydaje się być taka szczęśliwa. Internauci i tak wierzą, że Doda chce odwrócić uwagę i zmylić media, żeby tym razem jej miłość nie była medialną atrakcją.

 

Doda i Emil mogliby być szczęśliwą parą i wierzymy, ze jest to możliwe, bo czy jest coś lepszego niż związek zbudowany na przyjaźni?

źródło:  instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *